Jump to content

piootr

Użytkownicy
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi Mi 5s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

piootr's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Dzisiaj zaktualizowałem i nie działa mi internet!! Dane komórkowe włączone ale nic nie działa. Lipa!
 2. Dziwne że na oficjalnej stronie miui w zakładce ROM global stable jest tylko pierwsza wersja czyli 8.0.3.0
 3. Również dołączam do pytania. Mam 8.2.1.0 i wyskoczyła mi dzisiaj aktualizacja 8.5.3.0. czy ktoś coś więcej o niej wie?
 4. Właśnie chodzi by nie było tych wszystkich g.. n typu hangouts, filmy Play, muzyka play, itp itd bo w globalu mam to na stałe i nie mogę skasować o połowy nie używam
 5. A mam jeszcze takie małe pytanie czy po wygraniu ROMu xiaomi.eu w systemie też są zainstalowane te wszystkie aplikacje Google?
 6. Dzisiaj pierwsza próba odblokowania i zakończona powodzeniem. SMS z potwierdzeniem zgody przyszedł po paru dniach (ok 4 dni) Próbę odblokowania zdecydowałem się podjąć mając zainstalowany ROM GLOBAL 8.0.3.0. Troszkę się obawiałem, bo czytając forum dość sporo było postów o problemach i zatrzymaniu weryfikacji na poziomie 50% ale jestem zielony w tych sprawach więc postanowiłem zacząć od najprostszych kroków i warto było. U mnie akurat obawy i problemy się nie sprawdziły i po sprawdzeniu ADB/fastboot z poradnika mogę się już cieszyć odblokowanym bootloaderem
 7. A ja utknalem przy aplikowaniu z prośbą o odblokowanie... Wszystko wypełniłem przeszedłem dalej i teraz już ok 1h czekam na SMS-a z kodem by dokończyć i wysłać prosbe. Czy to tak długo trwa? Już szukałem w ustawieniach SMS czy coś jest nie tak... ale przy logowaniu do konta xiaomi też wysłało mi SMS-a o potwierdzenie i przyszedł w ciągu paru sekund.
 8. @rradekDzięki za odpowiedź. Ja też bez problemu z poziomu aktualizacji w tel i instalacji z pliku wgrałem globala i właśnie przymierzam się do odblokowania. Czy po otrzymaniu zgody (podobno jest to SMS) jest jakiś określony czas na przeprowadzenie procesu odblokowania?
 9. Mam jeszcze takie małe pytanko związane z bootloader'em. Jeżeli miałem wcześniej zainstalowane jakieś syfiaste miui tzn że jest on już odblokowany? Nie mam maszyny z Windows żeby to teraz sprawdzic.
 10. @mezutelni, @kamillm Dzięki za info. W takim razie przymierzam się do odblokowania lubię mieć jakieś wyjście
 11. Tzn? A co Cię tak zainteresowało? A dlaczego szybko uciekać? Co? Jak? Gdzie? Kiedy? Wytłumacz bo ja nowy i nie znam się w temacie
×
×
 • Create New...