adashi

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

Community Reputation

0 Neutral

About adashi

 • Rank
  Nowy
 1. To są wszystko podróby albo poprzejmowane konta ebay. Aby uwierzyć w cenę 15 funtów naprawdę trzeba by mieć co najmniej lekko zaburzoną percepcję.
 2. To jest stan przed sparowaniem, czyli chyba powinieneś spróbować usunąć ją z mifit i ponownie parować.
 3. adashi

  MIUI 8.9.6

  Ja się w przypadku Mi4c skutecznie cofnąłem do miui 9 z wersji, na której były problemy z powiadomieniami (chyba była to pierwsza sierpniowa). Widzę, że sytuacja się twórczo rozwija, bo kilka wersji później jest już nawet z esemesami jakiś problem. Ale myślę, że cofanie się nie jest na razie popsute. Jedynie w przypadku Redmi Note 5 i czegoś z serii Redmi 6 trzeba się upewnić co do wersji anti roll-back, żeby się przypadkiem nie cofnąć za bardzo w tył.
 4. adashi

  MIUI 8.8.9

  Tak, wchodziłem tam, mimo że mam pozaznaczane ten badziew u mnie nie działa.
 5. adashi

  MIUI 8.8.9

  Przeszedłem na ten ROM na Mi4c z 8.4.26 czyli z ostatniego na MIUI 9. Dla mnie wygląda to na pierwszy rzut oka nienajlepiej. Nie wysyłają mi w ogóle powiadomień aplikacje ING, mBanku oraz OLX. Wysyła bez zarzutu np. gmail. Nie sprawdzałem wszystkich, ale mam wrażenie, że większość nie wysyła. Trzeba coś może gdzieś ustawić/przestawić w jakimś innym miejscu niż "Powiadomienia i pasek stanu"? Bo chyba niemożliwe aby po czterech miesiącach od ostatniej wersji na MIUI9 istniał taki babol. Z powrotem nie będę miał problemu, ale wolę zapytać czy może gdzieś trzeba coś nowego ustawić.
 6. Nie, bo po jakimś czasie (kilku minut) następuje restart do twrp.
 7. Na Mi5 3/32 po aktualizacji z 8.3.22 bootloop. Po wykonaniu factory reset jak na razie normalnie.