Jump to content

macsim8

Użytkownicy
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5pro

Recent Profile Visitors

508 profile views

macsim8's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Na pewno jest odcinane. Ja mam odkurzacz przeszło 2 lata. Non stop jest w domu na ładowaniu i jakoś nie widzę zużycia baterii. A z tego co tutaj czytałem to problemy z baterią wynikały z innych przyczyn niż jej normalne zużycie.
 2. Ja używam przycisku "go" jedzie i po kolei skanuje obszar wokół siebie i jak już robocik zeskanował wszystko to wtedy zaznaczam strefy i do roboty.
 3. Jako ściany wirtualne można kupić taśmę magnetyczną, albo lepiej folię magnetyczną (trzeba wyciąć paski), bo ma większą siłę przyciągania ok. 100 g/cm2. Podobno wychodzi znacznie taniej.
 4. Mam podobnie. W drzwiach do łazienki mam próg pod kątem prostym i też męczy się, by na niego wyjechać. Czasami mu się uda go pokonać po dwóch, trzech próbach i wtedy łazienkę całą odkurzy. A innym razem utknie na progu lub go pokona po wielu ciężkich próbach, ale już nie wróci do łazienki, by dokończyć odkurzanie. Więc jeśli robocik "zakwalifikuje" teren jako trudny do pokonania to już się tam nie pcha.
 5. Chyba zależy od ilości czasu jaki zaplanował na odkurzanie danego terenu. Jeśli nie jest większy niż 10 minut, to sprząta dwa razy. Gdzieś to już było poruszane. A na czas sprzątania wpływa stopień przeszkód do ominięcia i miejsce z którego startuje.
 6. Bez przesady. Ta niedogodność chyba nie będzie decydować o kupnie. Trudno mi sobie wyobrazić używanie remote np. z pracy. Raczej muszę być w domu, by widzieć gdzie robocik jedzie. Przecież w wersji 1 nie ma zapamiętanej mapki mieszkania.
 7. Dokładnie tak. Konfigurację lepiej robić przez kabel. Ja wolałem jednak repeater, bo na moje potrzeby spokojnie wystarczy, jest tańszy od routera, żadnych kabli i spełnia bez problemowo swoje zadanie.
 8. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7089851264 Z przesyłką dałem za wszystko 49 zł. Teraz troszkę chcą za niego więcej.
 9. Też zauważyłem, że w pomieszczeniach najbardziej oddalonych od routera gubił zasięg. Zakupiłem repeater wifi i jest ok.
 10. Ja mam go od paru miesięcy i przede wszystkim moja żonka jest bardzo zadowolona, a ma mikroskop w oczach i widzi każdy mikropyłek. Mówi, że jeździk sprząta dokładniej niż ja odkurzaczem. Wiadomo w narożnikach czasami trzeba poprawić normalnym odkurzaczem. Ja kupowałem w Polsce za 1290 zł - może teraz ceny poszły w górę? Nie ma z nim żadnego problemu. Język angielski ustawia się przez aplikacje w parę sekund.
 11. Ja właśnie kupiłem z HermannGP - drugi link - za 1290 zł. Gościu w zależności ile ma na stanie robotów vacauum żongluje sobie ceną. Niedługo jak kupiłem cena poszła do 3500 zł. Po pewnym czasie obniżył do 1249 zł. Trochę bez sensu.
 12. Tak czytam wasze posty i w sumie fajne rozwiązania można poznać. Ja wyłączałem go na noc z gniazdka. Ale pomysł z inteligentnym gniazdkiem jest bardzo ciekawy. Dzięki.
×
×
 • Create New...