dcd84

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About dcd84

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Działa, ale to strasznie niewygodne. Do oglądania wideo będę używał stock'owej przeglądarki. Tam wszystko chodzi jak trzeba.
 2. W innych aplikacjach jest OK. Tylko Chrome wyświetla ten pasek w trybie pełnoekranowym. Próbowałem zmienić opcje w ustawieniach (automatyczne wyłączanie przycisków), ale bez żadnych efektow. Jak zmienić na gesty?
 3. Siem. W trybie pełnoekranowym nie znika pasek nawigacji. Rzecz dzieje się w przeglądarce Chrome. Można to zmienić?
 4. Whooyki z allegro wypuścili aktualizację, która nie wspiera już stockowego softu 5.1.1 i teraz szukam czegoś z minimum android 6. Co polecacie? Ma być szybko i stabilnie i żeby baterii nie żarło zbyt szybko. Opcje personalizacyjne mają mniejsze znaczenie.
 5. Czy do wgrania TWRP i rom-u global potrzebny jest system 64bit? Próbuję na 32bit i nie chce ruszyć...
 6. Może jakieś przejściowe problemy... Nie wczytuje mi kopii, która jest w chmurze.
 7. Ok, ale gdzie jest ta opcja? W poprzednich wersjach softu była widoczna. Teraz nie mogę tego znaleźć.
 8. Próbuje przywrócić aplikacje z chmury po instalacji softu i za nic nie mogę tego zrobić. Po zalogowaniu się na chmurze z poziomu komputera nie widzę ikony z aplikacjami. Czy ta opcja jest teraz płatna?
 9. Hej! Czy opcja synchronizacji blokowanych numerów działa? Na kolejnym już sofcie wciąż nie mogę zsynchronizować niechcianych numerów.
 10. Nie mogę zsynchronizować blokowanych numerów do chmury. Nie mogę też wysłać opinii. Dostaję komunikat na pasku powiadomień: "Nie udało się wysłać zgłoszenia."