Jump to content

druidon

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by druidon

  1. Dokładnie jest tak jak napisałeś, wgrywają globala twierdząc, cyt. "nie instalujemy na ten moment Xiaomi.eu ze wzgledu na pewne problemy z dzialaniem", a co do mojej sprawy z dodatkową usługą serwisową to napisali mi, że mogą oddać tylko 25 zł i już. Przypomnę zapłaciłem 50 zł za wgranie miui polska, odblokowanie bootloadera i instalację recovery TWRP i nic nie zrobili. Reasumując również nie polecam tego sklepu, ja na pewno będę omijał ich szerokim łukiem i nikomu ich nie polecę .
  2. Nie mam w tej chwili telefonu więc zrzutu teraz nie jestem w stanie zrobić.Zapytam tak xiaomi.eu ma polskie nazwiska przy twórcach programu?
  3. Dzieki za szybką odpowiedz, zaraz do nich napisze, szkoda tylko , że ten sprzedawca sie tutaj reklamuje jaki on jest rzetelny itd. między innymi dlatego od nich wziąłem, gdyz miał dobre opinie i myślałem, że to poczciwa firma i wszystko będzie jak się należy eh.
  4. Witam. Jestem początkujący w temacie smartfonów xiaomi, romów itd, ale na poczatek poczytałem sobie troszkę i zamówiłem telefon RN3pro wraz z opcją - odblokowanie bootloadera - instalacja recovery TWRP na stałe - instalacja aktualnego oprogramowania Xiaomi.eu/MIUIPolska. Telefon przyszedł wczoraj, troszkę pogrzebałem w nim i tak.. jest zainstalowana wersja miui global 8.0 stabilna 8.0.6.0. (LHOMIDG) no i bootloader .. zainstalowałem sterowniki i Minimal ADB and fastboot który mi pokazał Device unlocked false co do recovery TWRP sie nie wypowiem bo już była pierwsza w nocy a rano do pracy, ale tez pewnie lipa z tego. I teraz mam pytanie jak w temacie do doswiadczonych uzytkowników czy sprzedawca mnie oszukał i nic nie zrobił z telefonem ? (usługa serwisowa kosztowała 50 zł) czy tez bootloader sie zablokował jak to nieraz czytalem w postach, że nieraz się zablokował i odblokowywali drugi raz. I gdzie znaleść recovery TWRP bo klawiszami dzwiek + i power wyskakuje okienko z telefonikiem i kabelkiem.
×
×
  • Create New...