Jump to content

chab

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3S Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

chab's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Panowie, czy ktoś mógłby mi sprawdzić czy na wgranym custom romie i zainstalowaniu Teamviewera może sterować w pełni A2 z innego telefonu a nie tylko oglądać obrazki? Chciałbym zrobić zakup, a jak nie bedzie działało to będzie kicha. Z góry wielki dzięki.
 2. Przekopałem trochę neta i to niesamowite że na liście wspieranych urządzeń przez TeamViewer są chyba wszyscy producenci oprócz xiaomi. Nawet apki swojej nie mają do tego. Nie jestem przekonany że na Custom Rom to pójdzie, nie widziałem żeby to ktoś potwierdził, chyba że z forum ktoś sprawdził ze dziala? Wybieram telefon a potrzebuję nim zdalnie sterować, a to jedyna funkcja której mi teraz brakuje w xiaomi.
 3. No właśnie chciałbym bez takich zabaw. Na ale nawet jak wgram jakiegoś Customa, to co dalej?
 4. Już wiem że teamviewerem nie da się zdalnie kontrolować telefonów Xiaomi. Można tylko podglądać ekran. Np. z samsungami nie ma problemu, przejmuję całkowitą kontrolę, wiedzę i obsługuję wszystkie aplikacje. Czy jest jakaś inna apka lub sposób żebym mógł przejąć kontrolę nad telefonem Xiaomi? Apka typu 'android to android', bez roota.
 5. Spróbowałem z softem dla Redmi 3 pro a nie 3s i zadziałało. Kurcze, kupowałem Redmi 3S Pro a tu mam Redmi 3 Pro :), już nie wiem czym one się różnią bo bebechy widzę te same. To jeszcze ostatnie pytanie bo przeczytałem chyba cały wątek i nie znalazłem: Czy można na ten telefon wgrać Androida 6?
 6. Próbowałem wgrać xiaomi.eu. .Próbowałem zmiany przez krok III z kompendium. Wgrałem TWRP wg instrukcji, załączonym skryptem. Pobrałem plik xiaomi.eu_multi_HM3SHM3X_6.12.1_v8-6.0.zip wg punktu IV. Wszystko poszło aż do punktu 7. Rozpoczęła się instalacja, ekran zatrzymał się na nazwie "MI Mi.com", po czym co około 2 minuty telefon zaczął sie restartować, i tak w kółko. Wyłączyłem, teraz działa tylko TWRP (fasboot też działa), brak OS. W backupie nie ma co wybrać, factory reset niemożliwy bo nie ma OS. Nie wiem co dalej zrobić z tym zrobić? Mam zły plik .zip?
×
×
 • Create New...