Kebab :l

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kebab :l

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Mam dosyć poważny problem z moim urządzeniem, a mianowicie górna część ekranu jest dużo jaśniejsza od dolnej. Telefon zakupiłem w sklepie xon24, ale przez zbicie szybki i zrootowanie raczej nie przyjmą go na gwarancję, chociaż błąd występował od początku. I tutaj występuje pytanie, czy w Mi Center dałoby radę spojrzeć na to, jeśli tak to w jakiej cenie (+ wymiana szybki)?
 2. A więc tak: po nieudanym wczytaniu linii papilarnych na mokrym palcu kazało mi wstukać pattern, który jak każdy idiota zrobiłem tak ciężki że go już nie pamiętam. Z tego co wiem, Redmi Pro nie da się zflashować, a to potrzebowałbym. Próbując włączyć recovery mode pojawia się phablet z łączem USB-C. Podpinam do komputera i pisze że moje urządzenie nie jest zdolne do sflashowania. Pod kablem na ekranie telefonu jest link do mi pcsuite, które także nie łączy się z Redmi Pro. Jakieś propozycje?
 3. Wersja MIUI: Najnowsze MIUI 8, nie pamiętam już :l Posiadany smartfon: Xiaomi Redmi Pro Jakim użytkownikiem jesteś? Początkujący Opis znalezionego błędu Otóż, czujnik linii papilarnych nie zadziałał na mokry palec, przez co kazało mi wstukać kod na wzór, który zapomniałem. Pobrałem Mi Pc Suite, podłączyłem phablet do portu USB komputera i nie wykryło go, czasami wykrywa lecz wtedy jest napisane abym zaktualizował smartfon. Recovery jest mi bardzo potrzebne, ma ktoś jakiś pomysł? Windows 7 Home Premium i Mi PC Suite wersja 3.2.1.3111.