Jump to content

marcel88

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

marcel88's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Miflashem wgrałem. Mam czysty telefon. Internet nadal działa przez chwile i po ok. 1min zrywa połączenia.
 2. Zainstalowałem MIUI 8 Global 6.11.24 - nadal to samo... teraz w ogóle nie mogę wykonywać połączeń z drugiej karty.
 3. Telefon kupowałem od polskiego dostawcy, który udziela gwarancji. Nie stracę po odblokowaniu? Jest sens reklamować telefon?
 4. Cześć. Mam problem z połączeniami i internetem. Co jakiś czas mam komunikat brak połączenia z siecią, nikt do mnie nie może się dodzwonić (jestem poza zasięgiem, a mam cały czas 4-5 kresek), internet działa przez chwile po czym zrywa. Ponowne zalogowanie się do sieci pomaga na chwilę (tryb samolotowy on/off). Myślałem, że to problem starej karty sim plusa i playa. Wymieniłem na nowe i nadal to samo. Telefonu nie da się używać. Posiadam Redmi 3, wersja android 5.1.1. LMY47V, MIUI Global 8.0 (8.0.2.0 LAIMIDG). Telefon jest praktycznie nowy, dwu tygodniowy.
 5. Cześć. Podpinam się pod dyskusje - mam ten sam problem. Zrywające połączenia, nikt do mnie nie może się dodzwonić, internet działa przez chwile po czym zrywa. Ponowne zalogowanie się do sieci pomaga na chwilę (tryb samolotowy on/off). Myślałem, że to problem starej karty sim plusa i playa. Wymieniłem na nowe i nadal to samo. Telefonu nie da się używać. Posiadam Redmi 3, wersja android 5.1.1. LMY47V, MIUI Global 8.0 (8.0.2.0 LAIMIDG). Telefon jest praktycznie nowy, dwu tygodniowy.
×
×
 • Create New...