Krupaa

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Krupaa

  1. Cześć, posiadam taki model jak na zdjęciu poniżej. Problem wygląda następująco: ustawiam godzinę alarmu 6:00, wtedy mam włączone godziny ciszy i od czasu do czasu oszczędzanie energii. Alarm nie dzwoni, jedynie co wykonuje to informacja w tle (na pasku powiadomień) WYŁĄCZ ALARM. Alarm o 7:59 od czasu do czasu działa, lecz ten ustawiony na 8:00 nie. Alarm ustawiony na 9 również nie działa. W ogóle to aplikacja działa według swojego uznania. Raz zadzwoni, raz nie. Jak rozwiązać dany problem? Proszę o pomoc.
  2. Cześć, posiadam redmi 3, android: 5.1.1 LMY47V oraz wersje MIUI: MIUI 8.3 by xiaomi.eu 7.5.18 (rozwojowa). Chciałbym zaaktualizować system do xiaomi.eu_multi_HM3_8.4.26_v9-5.1. Czy trzeba używać do tego komputera? Czy wystarczy TWRP, wskazać plik .zip i poczekać, aż zostanie przeprowadzona aktualizacja?
  3. Posiadam MIUI 7.1.3.0 Wersja stabilna. Pobrałem potrzebne aktualizacje w formie .zip i chciałbym zaktualizować oprogramowanie. Wybieram opcje - Zainstaluj aktualizację z pliku .zip - wybieram pobrany plik zgodną z Redmi 3, telefon chwilę myśli i wraca do poprzedniego okna. Nic więcej się nie dzieję. W czym leży problem? Jak zaktualizować system do nowszego. Telefon zakupiłem z już zainstalowaną nakładką.