Krupaa

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Krupaa

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Krupaa

  Alarm systemowy nie działa

  Cześć, posiadam taki model jak na zdjęciu poniżej. Problem wygląda następująco: ustawiam godzinę alarmu 6:00, wtedy mam włączone godziny ciszy i od czasu do czasu oszczędzanie energii. Alarm nie dzwoni, jedynie co wykonuje to informacja w tle (na pasku powiadomień) WYŁĄCZ ALARM. Alarm o 7:59 od czasu do czasu działa, lecz ten ustawiony na 8:00 nie. Alarm ustawiony na 9 również nie działa. W ogóle to aplikacja działa według swojego uznania. Raz zadzwoni, raz nie. Jak rozwiązać dany problem? Proszę o pomoc.
 2. Cześć, posiadam redmi 3, android: 5.1.1 LMY47V oraz wersje MIUI: MIUI 8.3 by xiaomi.eu 7.5.18 (rozwojowa). Chciałbym zaaktualizować system do xiaomi.eu_multi_HM3_8.4.26_v9-5.1. Czy trzeba używać do tego komputera? Czy wystarczy TWRP, wskazać plik .zip i poczekać, aż zostanie przeprowadzona aktualizacja?
 3. Krupaa

  Aktualizacja MIUI, redmi 3

  Posiadam MIUI 7.1.3.0 Wersja stabilna. Pobrałem potrzebne aktualizacje w formie .zip i chciałbym zaktualizować oprogramowanie. Wybieram opcje - Zainstaluj aktualizację z pliku .zip - wybieram pobrany plik zgodną z Redmi 3, telefon chwilę myśli i wraca do poprzedniego okna. Nic więcej się nie dzieję. W czym leży problem? Jak zaktualizować system do nowszego. Telefon zakupiłem z już zainstalowaną nakładką.