Jump to content

Krupaa

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Krupaa's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Padłem na biurko śmiejąc się, że tego nie dostrzegłem. Wielkie dziękuję. Telefon wkrótce zamówię, oby było wszystko w porządku! Pozdrawiam
 2. Patrząc na ceny to lepiej już kupić na https://mi-home.pl/mi-9. Aż 40 złotych taniej --> wróć!Mój błąd, na mi-home 64GB w cenie 128GB na bestcena.pl Właściwie coś czytałem o tej stronie internetowej i nie jest jakoś polecaną. Jak to się odnosi do Gearbest? Jest to zwykły tekst, nic się nie zmienia. Pozdrawiam
 3. W jaki sposób? Akutalnie cena wyświetla mi się w PLN i nie ma w okół opcji na zmianę tego stanu rzeczy. Bez DPD? Stanowi to różnicę? Czy będę miał przesyłkę śledzoną? Mam ustawionego PayPala na domyślną walutę $, a preferowana karta to karta Revolut. Przewalutowanie w PayPalu na tą kartę jest ustawione w Ustawienia -> Automatyczne etc. wybrana 2 opcja -> przewalutowanie po stronie operatora karty. Pozdrawiam
 4. Cześć! Troszkę was jeszcze pomęczę Skorzystałem z Waszych porad i wybrałem ten sklep internetowy: https://pl.gearbest.com/cell-phones/pp_009230388712.html?cid=163c4541-ce92-11e9-beeb-0670141e6114&wid=1349303&lkid=12607150 Warto wybrać EU priority Line 0 złotych lub EU priority Line(DPD) 0 złotych czy Expedited Shipping DHL(YD-HK) 33,70 złotych? Każda z nich ma taką samą szansę ominięcia wszelkich podatków czy też jest wyraźna różnica między tymi opcjami? Czy wybrać dodatkowo Ubezpieczenie dostawy 48,10 zł? Płacę PayPalem za pomocą karty fizycznej Revolut w PLN, lecz jak dobrze wiem, nie trzeba mieć subkonta w $, wszystko (przewalutowanie) dzieje się automatycznie po stronie Revolut, zgadza się? Z góry dziękuję za odpowiedzi!
 5. Wielkie dzięki za podesłanie linków. Poszukam w wolnym czasie i zrobię zakup! Pozdrawiam
 6. W takim razie takie Mi 9 6/128 gdzieś warto rzeczywiście kupić?
 7. Cześć! Dołączę się do tematu. Czy ktoś z Państwa chciałby się podzielić dobrymi linkami do tych znanych sklepów internetowych gdzie kupił lub zamierza bezpiecznie zamówić MI 9 8/128 wersję globalną? Posiadam PayPal i Revolut. Jeżeli są równie dobre propozycje z Europy, również bym poprosił. Dzięki!
 8. Cześć, posiadam taki model jak na zdjęciu poniżej. Problem wygląda następująco: ustawiam godzinę alarmu 6:00, wtedy mam włączone godziny ciszy i od czasu do czasu oszczędzanie energii. Alarm nie dzwoni, jedynie co wykonuje to informacja w tle (na pasku powiadomień) WYŁĄCZ ALARM. Alarm o 7:59 od czasu do czasu działa, lecz ten ustawiony na 8:00 nie. Alarm ustawiony na 9 również nie działa. W ogóle to aplikacja działa według swojego uznania. Raz zadzwoni, raz nie. Jak rozwiązać dany problem? Proszę o pomoc.
 9. Cześć, posiadam redmi 3, android: 5.1.1 LMY47V oraz wersje MIUI: MIUI 8.3 by xiaomi.eu 7.5.18 (rozwojowa). Chciałbym zaaktualizować system do xiaomi.eu_multi_HM3_8.4.26_v9-5.1. Czy trzeba używać do tego komputera? Czy wystarczy TWRP, wskazać plik .zip i poczekać, aż zostanie przeprowadzona aktualizacja?
 10. Posiadam MIUI 7.1.3.0 Wersja stabilna. Pobrałem potrzebne aktualizacje w formie .zip i chciałbym zaktualizować oprogramowanie. Wybieram opcje - Zainstaluj aktualizację z pliku .zip - wybieram pobrany plik zgodną z Redmi 3, telefon chwilę myśli i wraca do poprzedniego okna. Nic więcej się nie dzieję. W czym leży problem? Jak zaktualizować system do nowszego. Telefon zakupiłem z już zainstalowaną nakładką.
×
×
 • Create New...