Krupaa

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Krupaa

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Padłem na biurko śmiejąc się, że tego nie dostrzegłem. Wielkie dziękuję. Telefon wkrótce zamówię, oby było wszystko w porządku! Pozdrawiam
 2. Patrząc na ceny to lepiej już kupić na https://mi-home.pl/mi-9. Aż 40 złotych taniej --> wróć!Mój błąd, na mi-home 64GB w cenie 128GB na bestcena.pl Właściwie coś czytałem o tej stronie internetowej i nie jest jakoś polecaną. Jak to się odnosi do Gearbest? Jest to zwykły tekst, nic się nie zmienia. Pozdrawiam
 3. W jaki sposób? Akutalnie cena wyświetla mi się w PLN i nie ma w okół opcji na zmianę tego stanu rzeczy. Bez DPD? Stanowi to różnicę? Czy będę miał przesyłkę śledzoną? Mam ustawionego PayPala na domyślną walutę $, a preferowana karta to karta Revolut. Przewalutowanie w PayPalu na tą kartę jest ustawione w Ustawienia -> Automatyczne etc. wybrana 2 opcja -> przewalutowanie po stronie operatora karty. Pozdrawiam
 4. Cześć! Troszkę was jeszcze pomęczę Skorzystałem z Waszych porad i wybrałem ten sklep internetowy: https://pl.gearbest.com/cell-phones/pp_009230388712.html?cid=163c4541-ce92-11e9-beeb-0670141e6114&wid=1349303&lkid=12607150 Warto wybrać EU priority Line 0 złotych lub EU priority Line(DPD) 0 złotych czy Expedited Shipping DHL(YD-HK) 33,70 złotych? Każda z nich ma taką samą szansę ominięcia wszelkich podatków czy też jest wyraźna różnica między tymi opcjami? Czy wybrać dodatkowo Ubezpieczenie dostawy 48,10 zł? Płacę PayPalem za pomocą karty fizycznej Revolut w PLN, lecz jak dobrze wiem, nie trzeba mieć subkonta w $, wszystko (przewalutowanie) dzieje się automatycznie po stronie Revolut, zgadza się? Z góry dziękuję za odpowiedzi!
 5. Wielkie dzięki za podesłanie linków. Poszukam w wolnym czasie i zrobię zakup! Pozdrawiam
 6. W takim razie takie Mi 9 6/128 gdzieś warto rzeczywiście kupić?
 7. Cześć! Dołączę się do tematu. Czy ktoś z Państwa chciałby się podzielić dobrymi linkami do tych znanych sklepów internetowych gdzie kupił lub zamierza bezpiecznie zamówić MI 9 8/128 wersję globalną? Posiadam PayPal i Revolut. Jeżeli są równie dobre propozycje z Europy, również bym poprosił. Dzięki!
 8. Cześć, posiadam taki model jak na zdjęciu poniżej. Problem wygląda następująco: ustawiam godzinę alarmu 6:00, wtedy mam włączone godziny ciszy i od czasu do czasu oszczędzanie energii. Alarm nie dzwoni, jedynie co wykonuje to informacja w tle (na pasku powiadomień) WYŁĄCZ ALARM. Alarm o 7:59 od czasu do czasu działa, lecz ten ustawiony na 8:00 nie. Alarm ustawiony na 9 również nie działa. W ogóle to aplikacja działa według swojego uznania. Raz zadzwoni, raz nie. Jak rozwiązać dany problem? Proszę o pomoc.
 9. Cześć, posiadam redmi 3, android: 5.1.1 LMY47V oraz wersje MIUI: MIUI 8.3 by xiaomi.eu 7.5.18 (rozwojowa). Chciałbym zaaktualizować system do xiaomi.eu_multi_HM3_8.4.26_v9-5.1. Czy trzeba używać do tego komputera? Czy wystarczy TWRP, wskazać plik .zip i poczekać, aż zostanie przeprowadzona aktualizacja?
 10. Posiadam MIUI 7.1.3.0 Wersja stabilna. Pobrałem potrzebne aktualizacje w formie .zip i chciałbym zaktualizować oprogramowanie. Wybieram opcje - Zainstaluj aktualizację z pliku .zip - wybieram pobrany plik zgodną z Redmi 3, telefon chwilę myśli i wraca do poprzedniego okna. Nic więcej się nie dzieję. W czym leży problem? Jak zaktualizować system do nowszego. Telefon zakupiłem z już zainstalowaną nakładką.