Jump to content

Martrix

Użytkownicy
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Martrix

 1. Nawet jeśli kupisz na Ali i pech Cię trafi i przesyłka utknie w urzędzie celnym, doliczając 23% VAT i tak wyjdzie taniej niż na allegro. Jeśli Ci się poszczęści - jak mi, zapłacisz o wiele mniej.
 2. Zamówione w niedziele, dziś powinienem mieć , paczka w ogóle nie trafiła do urzędu celnego. Przesiadka z Redmi Note WCDMA, ktoś przesiadał się podobnie?, jak wrażenia?
 3. Miałem podobny dylemat, zamówiłem RN2, dlatego, że oprócz samego LTE, ma jeszcze wiele szybszy procesor, ekran FHD i 2x tyle pamięci wbudowanej, dodatkowo lepszy układ wiąże się zapewne też z lepszą jakością dźwięku na słuchawkach. To samo jeśli chodzi o wersję androida, w tym momencie jest już 5.1, support pewnie też będzie trwał jakiś czas, a wersja WCDMA pewnie za jakiś czas zostanie porzucona. Ja kupiłem RN2 za około 560pln, RN Pro mam w stanie idealnym, więc myślę, że uda mi się go sprzedać za około 450 - czyli za około 100 zł dostanę te kilka bonusów + nowy tel
 4. Potwierdzam, nie da się żyć na nowej wersji, ciągłe zawieszki + zauważyłem jeszcze, że nie działają mi niektóre widgety, np stockowy kalendarz... mam nadzieje że szybko to poprawią, tymczasem wracam do v6
 5. Czy ktoś jeszcze zauważył problem, że czasami po odpięciu słuchawek w note wcdma, telefon myśli ze słuchawki dalej są podpięte?, skutkuje to np brakiem dzwonka lub powiadomień, dzieje się tak na v6 note wcdma
 6. u mnie ten sam problem, żółte plamy, paski, to nie jest ten sam problem co był z Oneplus One?, gdzie naświetlali ekran lampą UV i wszystko wracało do normy?
 7. ooo mega, jestem jak najbardziej za!, powiedz tylko, czy da radę przez updater to sflashować i zachować wszystkie dane?. Change log jest obszerny ?
 8. Ktoś zna jakieś rozwiązanie problemu z obracaniem ekranu?, np w YouTube często mi nie łapie, tak samo w grach- raz miałem w problem w Need for speed, że autko skręcało ciągle w lewo - po restarcie problem ustąpił. Generalnie autoobracanie raz działa, raz nie.
 9. jakiś pomysł w jaki sposób zainstalować motyw bez tego:P?, klikam zainstaluj z pamięci telefonu, wybieram pobrany motyw, ale też pojawia się info o braku połączenia i nie da się zastosować motywu...
 10. W romie który miałem na początku (jak tel przyszedł od Goldway), aplikacja działała prawidłowo, może da się z innego romu wyjąć .apk do działającej apki?, w ogóle ktoś opisywał taki problem na oficjalnym forum MIUI?
 11. Może i tak, ale dlaczego np. ESexploler nie widzi mi plików z karty?, np zdjęć, piosenek itp..
 12. Dzięki, udało się, natomiast pojawił się inny problem, zrobiłem w starym telefonie backup aplikacji przez titanium backup, teraz gdy próbuje przywrócić aplikację na Redmi note, program tak jakby nie widzi plików, tak samo jak np w es exploler wejdę na kartę SD, widzę tylko foldery - bez plików, coś gdzieś muszę odklikać?
 13. Dziwna sprawa z tymi motywami, na początku miałem wgrany jakiś dziwny rom z rootem i bez updatera - ale motywy działały, teraz mam MIUI polska i motywy nie działają ;p
 14. Właśnie dotarł do mnie Redmi Note, pierwsze co chciałem zrobić to wgrać MIUI Polska, zamawiałem tel u Goldway , i nie mam updatera - ktoś ma jakiś pomysł jak to obejść?
 15. A da się wywalić całkowicie przeglądarkę MIUI?, jeszcze nie doszła moja notka, ale na obecnym tel używam Lighting Browser i w zupełności mi wystarcza:)
 16. Jak to jest z przyciskami pod ekranem- są podświetlane ?
 17. Moje kolejne pytanie, czy zamawiał ktoś ostatnio Note'a od Goldway i dostał tracking na YANWEN(http://www.yw56.com.cn)?, jak jest z cłem?, nie będzie?, prosiłem ich o wysyłkę jako gift, mam nadzieje że nie trafi do celniaków
 18. W jaki sposób odzyskałeś te 20$? , mam taką samą sytuację, napisałem do Lane, ale nie odpowiada, dla spokoju też wysłałem jej prywatną wiadomość , kupiłem za 247, a od wczoraj za 219 - 9 dyszek drogą nie chodzi edit: ok, ugadane, dostanę w zamian MI-powerbank : )
×
×
 • Create New...