Jump to content

empty

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by empty

 1. empty

  MIUI 8.3.29

  Czy instalując ten ROM na Global muszę usunąć wszystkie dane?
 2. Witam, zakupiłem ostatnio słuchawki bezprzewodowe wspierające aptx i zacząłem szukać czy nasz RN3P obsługuje go również. Z tego co się doszukałem to wersja MIUI Global 9.2.4.0 Stabilna, którą mam zainstalowaną nie obsługuje, ale natrafiłem na temat https://miuipolska.pl/forum/topic/30070-miui-7112/ i wychodzi, że wersja 7.11.2 dodała obsługę aptx. Czy wystarczy, że wgram najnowszą wersję z https://miuipolska.pl/download i też będzie obsługiwać?
 3. Wypróbuję na dniach i dam znać
 4. Witam, podczas próby zrootowania według tego poradnika http://xiaomitips.com/guide/how-to-root-redmi-note-3-snapdragon-with-no-ota-update-break-issue/ w TWRP wyskakuje mi błąd: Failed to mount '/data' (Invalid argument) ...done Unable to mount storage Jedyne rozwiazanie jakie znalazłem to: Ale nie chcę tracić danych. Jest jakiś inny sposób? // by luki! Poprawiłem temat - teraz jest bardziej czytelniej
 5. Witam, podczas próby zrootowania według tego poradnika http://xiaomitips.com/guide/how-to-root-redmi-note-3-snapdragon-with-no-ota-update-break-issue/ w TWRP wyskakuje mi błąd: Failed to mount '/data' (Invalid argument) ...done Unable to mount storage Jedyne rozwiazanie jakie znalazłem to: Ale nie chcę tracić danych. Jest jakiś inny sposób?
 6. Udało, rób to co zostało tu opisane
 7. Rozumiem, że ten global dev to coś jak nasz pl, częste aktualizacje itp? Czy jak zdecyduję się na niego to nie będę miał problemu żeby go zrootować (już po odblokowaniu bootloadera)?
 8. Dziękuję Panowie, udało się:) system postawiony wersja MIUI Global V8.0.6.0.LHOMIDG. Bootloader sprawdziłem i zablokowany. Jak to możliwe, że przyszedł do mnie z odblokowanym (sprzedawca odblokował?)? Czy jest możliwość zrootowania go w tej postaci czy też muszę czekać aż mi odblokują bl ? Czy warto zostać na tej wersji czy próbować później zmienić znowu na PL?
 9. Telefon w trybie EDL, ROM zaraz ściągnięty i będę próbować
 10. Ok mój błąd, muszę pobrać wersję fastboot rom
 11. Nie wiem czy dobrze robię. ściagnałem tego globala w formie zip, rozpakowałem do folderu bez spacji i zaznaczam go w Miflash ale jak chce sflashować wyskakuje mi "nie można odnależć określonego pliku"
 12. Już się gubię, najpierw mam wgrać globala przez MiFlasha tak? Następnie odblokować bl (przy pomocy wniosku na który czeka się pare dni czy jakimś innym sposobem?) i dopiero wtedy zainstalować twrp i wgrać wybranego roma?
 13. Ten global http://en.miui.com/download-301.html ?
 14. Pobrałem i wgrałem przez TWRP stabilną wersję "xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_V8.0.5.0.LHOCNDG_v8-5.1", następnie wipe i supersu przez TWRP i teraz telefon się w ogóle nie włącza:/ po pdołączeniu ładowarki miga jedynie czerwona dioda... Ktokolwiek? Udało się wejść w tryb fastboot, wykrywa urządzenie, sprawdziłem bootloader i teraz jest już zablokowany. Telefon nadal się nie włącza, w tryb recovery też nie wchodzi. Co powinienem teraz zrobić?
 15. Witam, kłania się świeży użytkownik telefonu Xiaomi. Dzisiaj doszedł zamówiony z allegro telefon w wersji 3/32 i po kwadransie zapoznawania się z nim zabrałem się z wgrywanie rodowej wersji MIUI. Trzymając się poradników sprawdziłem przez fastboot czy mam odblokowany bootloadera, okazało się że tak. Przeszedłem więc od razu do ściągnięcia najnowszej wersji systemu oraz TWRP. Zainstalowałem przez fastboot TWRP a następnie stamtąd polskiego MIUI, po instalacji zrobiłem wipe i zrestartowałem urządzenie. Po włączeniu wyskoczył mi samouczek, łączenie z wifi, akceptacja warunków itd oraz 'wpisz się na konto xiaomi' którego nie mogłem obejść bo wyskakiwało mi "xiaomi nie mozna sprawdzic stanu bezpieczeństwa". Próbowałem zalogować się, utworzyć nowe konto, pominąć ale wciąż wyskakiwał ww komunikat. W końcu wpadłem na pomysł wejść w tryb samolot i spróbować jeszcze raz i poszło, okienko z kontem xiaomi nie pojawiło się w ogóle i dokończyłem samouczek. Myślałem, że to już koniec ale niestety od razu po wejściu na pulpit wyskoczył mi komunikat o zatrzymanej aplikacji Ustawienia i nic z tym nie mogę zrobić. W między czasie wykonywałem ponownie wipe ale bez zmian. Wróciłem również do poprzedniej wersji systemu (zrobiłem backup w TWRP) i tam z kolej przestał działać mi skaner palca, nie mogę nawet wejść ustawienia tej opcji. Obecnie z powrotem wróciłem na MIUI8.pl ale nadal problem z aplikacją Ustawienia. Czy zrobiłem coś nie tak podczas wgrywania systemu? Co mogę zrobić aby naprawić ten problem. Pozdrawiam, Marek
×
×
 • Create New...