Jump to content

Williusz

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi redmi 3 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Williusz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam miałem problem z moim redmi note 6 pro, gdzie syn nie pamiętał hasła do konta xiaomi i po przywróceniu ustawień fabrycznych został on zablokowany domagając się hasła wysyłanego na nieaktywny numer telefonu syna. Udało mi się to obejść na podstawie tej metody REDMI NOTE 6 PRO MI ACCOUNT BYPASS FREE FILE AND TOOL \Redmi Note 6 Pro Mi Account Unlock Offline (https://www.youtube.com/watch?v=SFlDzsNyToI ). Za pomocą EDL wgrałem oprogramowanie 10.2.1.0 (OEKRUXM). Jednak teraz nie mogę go podnieść do miui 11. Żadne oprogramowanie wyższej wersji nie jest zgodne. Niestety TWRP/Recovery chyba nie wchodzi w grę bo mam zablokowany bootloader i nie mogę go odblokować bo telefon jest przypisany do zablokowanego konta Xiaomi. Proszę o radę jak podnieść wersję oprogramowania. Dodaję, że chodzi mi głównie o poprawę działania GPS, który ciągle jest zrywany w tej wersji, a żadne metody z netu nie poskutkowały. Pozdrawiam.
 2. Niestety wyrzuciłem pudełko z 3 imei-ami, bo nie wiedziałem, że mi zablokuje telefon i nie wyciągnę go kodem
 3. Po coś to zabezpieczenie jest, chyba do stwarzania problemów właścicielom. Złodziej również za 150 zł w serwisie sobie odblokuje kradziony telefon, tak jak i uczciwy właściciel. Jakieś lepsze pomysły. Dzięki Orjon za alternatywne rozwiązanie.
 4. a nie da się tego odblokować przy wgraniu jakiegoś flash-a i zwarciu punktów kontrolnych ? Da się to zrobić bez dongle-a ?
 5. Witam, kupiłem dla syna telefon redmi note 6 pro. Syn sam sobie uruchamiał telefon i tu jest problem, że nie pamięta hasła do konta mi. Dodatkowo telefon przekazał mnie i wyczyścił go przed oddaniem. Pech chciał, że w okresie jego użytkowania zmienił numer telefonu i nie można uruchomić telefonu, gdyż na początku wyskakuje komunikat "This device is locked" i domaga się wpisania kodu przysyłanego na nieaktywny numer telefonu. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Dziękuję.
 6. Dziękuję za pomoc. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam.
 7. Witam, posiadam xiaomi redmi 3 pro 3/32 z wgranym softem xiaomi.eu miui 8. Mam pytanie czy jest możliwość odblokowania zakresu B20 zgodnie z instukcjami zawartymi w tutorialach: http://en.miui.com/thread-486545-1-1.html Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
 8. Czy w redmi 3 pro z softem xiaomi.eu MIUI 8 można odblokować pasmo lte 800 (B 20)? Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 9. Witam mam telefon redmi 3 pro i nie mogę sobie poradzić z aktualizacją. Wersja miui 8 global 6.10.27 (beta), odblokowany bootloader, root, twrp i su. Wcześniej aktualizacja działała. Telefon pobiera aktualizację Miui 6.11.10. Po restarcie wchodzi w TWRP i coś robi (jest chyba informacja o braku MD5). Następnie uruchamia się normalnie bez procesu aktualizacji (brak paska postępu aktualizacji) i po włączeniu otrzymuję komunikat aktualizacja nieudana. Prosze o pomoc w dokonaniu poprawnej aktualizacji, abym nie utracił dokumentów, zdjęć i ustawień systemowych. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Williusz.
×
×
 • Create New...