Williusz

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Williusz

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi redmi 3 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety wyrzuciłem pudełko z 3 imei-ami, bo nie wiedziałem, że mi zablokuje telefon i nie wyciągnę go kodem
 2. Po coś to zabezpieczenie jest, chyba do stwarzania problemów właścicielom. Złodziej również za 150 zł w serwisie sobie odblokuje kradziony telefon, tak jak i uczciwy właściciel. Jakieś lepsze pomysły. Dzięki Orjon za alternatywne rozwiązanie.
 3. a nie da się tego odblokować przy wgraniu jakiegoś flash-a i zwarciu punktów kontrolnych ? Da się to zrobić bez dongle-a ?
 4. Witam, kupiłem dla syna telefon redmi note 6 pro. Syn sam sobie uruchamiał telefon i tu jest problem, że nie pamięta hasła do konta mi. Dodatkowo telefon przekazał mnie i wyczyścił go przed oddaniem. Pech chciał, że w okresie jego użytkowania zmienił numer telefonu i nie można uruchomić telefonu, gdyż na początku wyskakuje komunikat "This device is locked" i domaga się wpisania kodu przysyłanego na nieaktywny numer telefonu. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Dziękuję.
 5. Dziękuję za pomoc. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam.
 6. Witam, posiadam xiaomi redmi 3 pro 3/32 z wgranym softem xiaomi.eu miui 8. Mam pytanie czy jest możliwość odblokowania zakresu B20 zgodnie z instukcjami zawartymi w tutorialach: http://en.miui.com/thread-486545-1-1.html Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
 7. Czy w redmi 3 pro z softem xiaomi.eu MIUI 8 można odblokować pasmo lte 800 (B 20)? Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 8. Witam mam telefon redmi 3 pro i nie mogę sobie poradzić z aktualizacją. Wersja miui 8 global 6.10.27 (beta), odblokowany bootloader, root, twrp i su. Wcześniej aktualizacja działała. Telefon pobiera aktualizację Miui 6.11.10. Po restarcie wchodzi w TWRP i coś robi (jest chyba informacja o braku MD5). Następnie uruchamia się normalnie bez procesu aktualizacji (brak paska postępu aktualizacji) i po włączeniu otrzymuję komunikat aktualizacja nieudana. Prosze o pomoc w dokonaniu poprawnej aktualizacji, abym nie utracił dokumentów, zdjęć i ustawień systemowych. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Williusz.