koniu_1

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About koniu_1

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 01/30/1983

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rusiec k/Nadarzyna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5 3/64 GOLD
 1. Potwierdzam, wszystko wgrało się bez problemu. OTG działa. Reinstal systemu nie był potrzebny.
 2. Witam, Chciałem Grono dopytać o jedną rzecz, bo nie jest to dla mnie w 100% jasne: Czy wgranie nowego TWRP wymusi ponowne wgranie systemu MIUI czy to są dwie zupełnie niezwiązane kwestie? Edit: Chodzi oczywiście o sytuację gdzie TWRP i MIUI Polska było już wgrywane. Czyli niejako aktualizacja samego TWRP do wersji obsługującej OTG.
 3. koniu_1

  Plus lte

  No to nikt nie da teraz gwarancji że karta nie została uszkodzona przy wycince i można teraz próbować w nieskończoność. Proponuje kupić startera nano za 5zł, zarejestrować i sprawdzić. (przy okazji wykorzystać 500zł i 50GB które Plus dorzuca jako bonus)
 4. koniu_1

  Plus lte

  To więcej niestety nie pomogę, u mnie powyższe zadziałało. Gdzieś w tematach o wolnym działaniu danych pakietowych śmignęło mi, że ktoś chyba zadzwonił na infolinie i Plus coś sam musiał pogrzebać przy jego koncie i wtedy pomogło. Może warto spróbować, upewnić się że LTE jest poprawnie aktywowane po zmianie na nanoSIM.
 5. koniu_1

  Plus lte

  Jak świeża karta to musisz na niej aktywować LTE u operatora. Też mnie to zdziwiło, ale karty LTE w Plusie nie mają domyślnie włączonego od razu LTE...
 6. koniu_1

  Plus lte

  Zapytam dla pewności, restartowałeś telefon po zmianie ustawień? Ja też miałem tak, że po zmianie same dane pakietowe się jakby zrestartowały i miałem H+ i sądziłem że to tyle, że może ew zasięg kuleje. Ale jak zrestartowałem telefon to po tym od razu wskoczyło 4G na full.
 7. koniu_1

  Plus lte

  Działa, ale co się naszukałem to moje. 1. Jeśli to nowa karta (np. pre-paid) to musisz włączyć LTE na SIMce. (np. na Plus online lub przez aplikację z GooglePlay) 2. Ustawić punkt APN Plusa dokładnie tak: Nazwa: PlusAPN: plusTyp uwierzytelniania: PAPTyp APN: internet 3. Restart telefonu.
 8. A to ciekawe info. Przyznam, że jakoś nie natknąłem się nigdzie na nie. W moim przypadku w takim razie wyglądało to tak, że telefon po raz pierwszy został włączony w piątek wieczorem, a za odblokowanie zabrałem się następnego dnia przed południem, a po wszystkich walkach poszło powiedzmy ok. godz. 16.
 9. Proszę: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ Wypróbowana 4 dni temu. Instalacja poszła bez jakichkolwiek problemów.
 10. Dlatego zaznaczyłem że to przepis na mój sukces. Na pewno to nie jedyna słuszna droga. Ale kombinacji kilka jest do sprawdzenia. A co masz na myśli że serwery przetrawiły zgodę? W sensie od momentu jak już się zabrałem za sam proces odblokowywania przez MiUnlocka? Za radą z Forum sprawę samej zgody załatwiłem dużo wcześniej i zgodę od xiaomi miałem dobre 2-3 tyg przed tym jak przyleciał telefon, więc to chyba nie to...
 11. Witam. Na wstępie witam wszystkich, jako że to mój pierwszy post. Czytam uważnie Forum od jakiegoś czasu, niedawno przyszedł telefonik (Mi5 3/64 z IBG) i jestem świeżo po "zabawie", na szczęście udanej, z odblokowaniem btl. Może komuś się przyda jak mnie się to udało. Wszystkie kroki robione wg tutejszego poradnika. Była próba na Globalu (tak z ciekawości) - nie poszło Wgrany Chna dev - nie poszło Stery ok bo 7.1.xxx, konto xiaomi w tel ustawione, wszystko 8 razy posprawdzane - niestety bez rezultatów. VPN (poprzez programik TunnelBear) ustawiony na Hong Kong - niet Po pół dnia męki i kopania na forach zagranicznych, ostatnia próba, ustawienie regionu/strefy czasowej w telefonie i PC na Hong Kong - i JEST. Poszło bez zająknięcia A więc mój przepis na sukces (oczywiście nie wliczając zgody producenta): china dev stery (win7 64) 7.1.xx poprawnie ustawione konto xiaomi w tel VPN ( TunnelBear) ustawiony na Hong Kong strefa czasowa/region w telefonie i PC ustawiona na Hong Kong krok po kroku wykonanie poradnika Dodam że wszystko powyższe robione bez karty SIM w tel. Mam nadzieję, że komuś się przyda i pomoże. Powodzenia