cuube

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About cuube

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy coś się w temacie zmieniło? Jest już może jakieś skuteczne rozwiązanie problemu?
 2. Witam, Mam ten sam problem. Z dnia na dzień telefon w LTE zaczął tracić zasięg (miałem wtedy soft Global stable). Przełączyłem na 3G i to samo. Przełączyłem na 2G i było ok, ale 2G to nie rozwiązanie. Odblokowałem bootloader, przeinstalowałem soft na xiaomi.eu z MIUI 8.2 i... to samo. :((( Jeśli ktoś ma jakieś rozwiązanie, inne niż powyższa apka to bardzo proszę o informację. Z góry dzięki! P.S. Używam jednej karty SIM + microSD.
 3. Hej, Czy posiada ktoś instrukcję jak uruchomić tryb EDL w Xiaomi Redmi 3S takim kablem: http://allegro.pl/uniwersalny-kabel-edl-deep-flash-mode-microusb-i6650378931.html ? Próbuję uruchomić telefon w trybie EDL, ale nie da rady (automatyczny reset i uruchomienie telefonu). Przez fastboot'a i adb również się nie włącza... Żeby tego było mało nie mogę w nim odpalić wifi, żeby odblokować bootloadr'a (nie zaloguje się na konto Xiaomi). :/ Kabelek został ostatnią deską ratunku - zamówiłem go na allegro, ale może ktoś mi napisać jak go poprawnie użyć, żeby uruchomić telefon w trybie "download"? Z góry dzięki!
 4. Witam wszystkich bardzo serdecznie! Mam następujące pytanie - co może być przyczyną tego, że nie mogę włączyć trybu "download"? Wchodzę w menu systemowe poprzez kombinację "Volume+ oraz power", klikam "download" i telefon zamiast robić się czarny to się... włącza jak gdyby nigdy nic i prosi o PIN? Z góry dzięki za pomoc.