Jump to content

Rasalghul

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rasalghul

 1. Witam! Od trzech miesięcy pojawia mi się kilka razy dziennie komunikat "serwer multimediów pracuje w tle co skraca żywotność baterii". Faktycznie od tego czasu bateria szybko się rozładowywuje. Telefon się grzeje. Zainstalowałem program simple system monitor który pokazuje zużycie procesora ok 50 do 80%. Z reguły 6 rdzeni idzie na 100%. Nie ma znaczenia czy są uruchomione jakieś aplikacje czy nie. Przywracanie do ustawień fabrycznych nic nie daje. Od razu bez zainstalowania jakiejkolwiek aplikacji serwer multimediów wyskakuje i to wszystko co opisałem znowu się dzieje. Dałem telefon do serwisu gwarancyjnego to po blisko miesiącu odesłali że wszystko jest ok.?!? Telefon zakupiony nowy w lutym tego roku. Macie jakiś pomysł?
 2. Witam! Od otrzymania aktualizacji na miui 9 nie mogę dokonywać żadnej edycji na karcie sd (kasować, wgrywać) zarówno eksplorerem z pozycji telefonu jak i przez komputer. Co ciekawe wszystkie piki które są nagrane odtwarza bez problemu. Dzięki za pomoc.
 3. W androidzie 7 miała być funkcja podziału ekranu na okienka. Czy ktoś wie jak to uruchomić?
 4. Witam! Nie mogę przegrać na kartę sd 128 gb plików większych niż 4 gb. Pisze ze nie osługuje formatu mkv ani avi? Dziwne bo tą kartę miałem wcześniej w xperii z3 i działała.
 5. Część. Czy ktoś może doradzić jak sprawić aby aplikacja nc+go działała na miui 8. Zakupilem telefon mi max i w sklep play pisze że aplikacja jest nieobsługiwana i nie da się jej zainstalować!
×
×
 • Create New...