Jump to content

jareks366

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  LG G2 mini

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

jareks366's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. pomodło wpisanie fastboot oem edl w cmd i miflash poszedł
 2. Witam Mam problem ponieważ po próbie wgrania według TEGO poradnika telefon sie nie właczą , mignie tylko logo MI i telefon sie nie właczą . Fastboot sie włącza ale nic nie da sie przez niego wgrać . Proszę o pomoc .
 3. Witam Mam problem ponieważ po próbie wgrania według TEGO poradnika telefon sie nie właczą , mignie tylko logo MI i telefon sie nie właczą . Fastboot sie włącza ale nic nie da sie przez niego wgrać . Proszę o pomoc .
 4. A co polecilibyście od Xiaomi do 800 zł tylko że z mniejszym ekranem ?
 5. Rozglądam sie też za używanymi ale ceny u nas jak za nowe z aliexpres W RN3PP mozna wybudzić ekran dwu-klikiem ? Do jakiego telfonu porównalibyście XiaoMi RR3PP ?
 6. Ceny są rożne , głownie patrze na Goldway z ali ze względu na wysyłkę ich metoda . 3/32 gb - czarny 200$ biały 185$ złoty 180$ 2/16 gb - 147 $ 145 $ 146 $ ceny bez gwar Muszę to przemyśleć ponieważ czy warto dołożyc 50$ ( czarny ) jesli prawie w ogole nie gram na tel a uzywam tylko do codziennych rzeczy .
 7. Warto dołożyć do wersji Prime 3/32? Ile zostaje pamięci dla użytkownika przy 2/16 ? Jak z wydajnością ? różnica w cenie to ponad 200 zł także dużo. Jesli temat juz istnieje proszęo link . Pozdr
×
×
 • Create New...