Fe22

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Fe22

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  RMN3Pro
 1. To już trzecie moje podejście i kolejne czekanie, tym razem 308 godzin. Zaczynam nie nawidzieć tę markę. Jeśli za 308h znów bede musiał czekać kolejne tygodnie, to sprzedaje to dziadostwo i nigdy w życiu nie kupię produktu xiaomi.
 2. Wydaję mi się (ale to jest tylko moja teoria nigdzie nie potwierdzona) że telefonu trzeba używać. Dodać kontakty, dzwonić, odbierać, zmieniać położenie. Jesli to zabezpieczenie przed handlarzami, to może jak xiaomi bedzie widziec, ze tel jest używany to zwolnią blokadę. Okaże się za tydzien jak jest w moim przypadku.
 3. Ja w swoim telefonie mam soft 8.0.5.0, żonie zainstalowałem 8.0.6.0 i dziwną sprawą jak dla mnie jest fakt, że nowsza wersja (8.0.6.0) ma starszy poziom poprawek zabezpieczenia androida 8.0.5.0 - z 1 października 2016 8.0.6.0 - z 5 września 2016 Ktoś coś na ten temat?
 4. Witam. Obecnie mam 8.0.5.0 Jeśli zaaktualizuję do 8.0.6.0 z pozycji update telefonu to wykasuj mi jego zawartosc, czy wszystko zostanie na swoim miejscu? 8.0.5.0 pobierałem ze strony xiaomi cały soft 1,2GB i wyczyściło mi wszystko (byłem na to przygotowany)
 5. Witam. Ponieważ ja również miałem problem ze sprawdzeniem autentyczności zakupionego telefonu, a większość powyższych metod już nie działa, proponuję aplikację Antutu Officer do pobrania z Google Play. Instalujemy, następnie wchodzimy na stronę http://y.antutu.com i z poziomu aplikacji skanujemy kod z monitora. Kilka sekund i otrzymujemy informację czy telefon jest oryginalny. Może to komuś pomoże... a Antutu wydaje się być zaufany... Dodatkowo telefon przyszedł mi z wersją softu V8.0.1.0.0 LHOMIDG nie było dostępnej żadnej aktualizacji z pozycji telefonu, dlatego wszedłem na stronę: http://en.miui.com/download-301.html Pobrałem najnowszy soft V8.0.5.0.LHOMIDG (MIUI8) i go zainstalowałem. Myślę, że gdyby mój telefon był podróbką to to oprogramowanie nie zainstalowało by się.. Jeśli się mylę, proszę niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu.