paulina.maniek

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About paulina.maniek

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Siemaneczko Koleżanki, Koledzy, mój mi5 kupiony 2 lata temu też zaczął z dnia na dzień wariować, klika se co chce, dotyk raz działa raz nie działa, a jak działą to zupełnie losowo. Było przywracane do ustawień fabrycznych, była sprawdzana diagnostyka, a tam ciekawa rzecz. Diagnostyka przycisków - działają wszystkie poza MENU, który jak się przyciska to działa standardowo (czyli pokazuje wszystkie otwarte aplikacje jak na screenie), ale nie działa jak jak chce tego diagnostyka (czyli nie podświetla się na zielono). Diagnostyka touch sensor raz działa, a raz haczy co sekundę i mimo, że nie odrywam palca od ekranu to przerywa linię. Da się coś z tym zrobić? Czy kupić se nowy? Jak nowy to jaki polecacie?
 2. u mnie dziś wróciła opcja odcisku palca. telefon mi się wyładował i od razu go podłączyłam pod ładowanie (nie czekałam żeby sie wyładował do zera) i podłączyłam go i bez włączania doładował się do 97% i wtedy go włączyłam i magicznie funkcja wróciła. wcześniej próbowałam kilka razy metody na rozładowanie i nic to nie dawało. stwierdziłam, że poczekam do aktualizacji do MIUI 9 zanim wyślę na gwarancję, ale problem rozwiązał się sam wcześniej.
 3. Mam mi5 oprogramowanie MIUI8 Global 7.7.20 | Beta dwa dni temu nagle przestał się odblokowywać za pomocą czytnika linii papilarnych, opcja zniknęła również z ustawień. Telefon nie spadł, nie został zalany, po prostu odmówił odblokowywania za pomocą czytnika. Rozładowałam go do zera, podładowałam i włączyłam - nadal brak opcji. Zrobiłam kilka razy fastboot - nie nie dało. Nie przywracałam jeszcze ustawień fabrycznych. Teraz padnie pytanie osoby głupiej - jeżeli mam kopię zapasową na telefonie i zrobię przywróć do ustawień fabrycznych to ta kopia też zostanie usunięta? Brak czytnika jest superirytujacy. Ktoś wie co z tym zrobić? Czy po rozładowaniu do 0% trzeba naładować do 100% i dopiero włączyć?
 4. Kupiłam dziś telefon, wifi na początku działo poprawnie. Nagle przestało. Zaaktualizowałam system, nie działa. Zrobiłam restart do ustawień fabrycznych, nie działa. Czy sprzęt zwracać czy da sie coś z tym zrobić?