Sudni

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Sudni

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiwomi Redmi 3s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sudni

  MIBOX czy H96 pro+

  Witam dotychczas używałam Med8er'a model Mede8er 600x3D ale zapragnąłem czegoś z andkiem, bo wiadomo Kodi rządzi Zastanawiam się między miboxem a h96 pro+ jak myślicie ten model z 64GB będzie OK ? http://bestbuy24h.pl/pl/p/TV-BOX-H96-pro-smart-3GB-64GB/44 czy może zostać przy miboxie, aczkolwiek mibox nie ma rj45 a boję się o to że wifi nie uciągnie 4k? Chyba jako jedni z niewielu mają wersję 64GB a jak mam już wydać kasę to chyba warto dopłacić do tego H96 zamiast miboxa?
 2. Niestety telefon załapał bootloopa, jak to zwalczyć? jak wgrać nowy soft? Nowy telefon wyjęty z pudełka z SYFMIUI, zablokowany bootloader nie wgrany TWRP.
 3. Witam problem rozwiązany dzięki @cukru , WIELKIE DZIĘKI ! W kilku słowach, wszystkie kłopoty związane były z jednym telefonem który nie chciał wejść w tryb EDL, brak możliwości wejścia w tryb EDL wystąpił po wcześniejszym zaktualizowaniu się telefonu do MIUI 8. Jedyna skuteczna metoda na wejście w tryb EDL to sposób na kabelek szerzej ta metoda opisana jest poniżej: https://miuipolska.pl/forum/topic/17431-problem-w-wejściem-w-tryb-edl-większość-sposobów-nie-działa/ Metoda banalnie skuteczna, film jak zrobić taki kable znajdziecie na YOUTUBE z tym że zamiast switcha wykorzystałem zwarcie przewodów proste i genialne. Pozostałe telefony których nie odpalałem wcześniej przełączyłem w tryb EDL za pomocą + i Power - opcja download wszystko zgodnie z PORADNIKIEM Dziękuję wszystkim a w szczególności @cukru Temat do zamknięcia!
 4. Próba wgrania land_global_images_6.10.13_20160805.0000.29_6.0_global_838bef2a8a kończy się: "Critical partition flashing is not allowed"
 5. Cześć pomożesz mi z tym Redmi 3S ? jesteś gdzieś online ? oczywiście nie za darmo, np na facebooku krok po kroku ?

   

 6. Dobra jestem na etapie że misiek grzebie w robociku czyli jednak mam odblokowany BTL, robię tryb fastboot i misiek grzebie w robociku MiFlash wykrywa literki w nazwie urządzenia, teraz kolejny krok MiFlash, naciskam przycisk flash i następnie Mi Flash wyrzuca mi komunikat "Nie można odnaleźć określonego pliku.(0x80070002); execute flash_all.bat)" Rom który chcę zapakować to: miui_HM3SGlobal_V8.0.3.0.MALMIDG_e67fb5fade_6.0 Co z tym błędem ?
 7. Inaczej, w podanym poradniku przez @cukru I. INSTALACJA ROMÓW PRZEZ MIFLASH (działa też na zablokowanym bootloaderze) zatrzymuję się na punkcie: 7.Podłączamy telefon, klikamy refresh - Miflash powinien znaleźć nasz telefon tj w programie nie widać telefonu mimo że system po normalnym podłączeniu widzi telefon, opcje Debugowania są włączone. Rozumiem że to najprostsza metoda do wgrania ROM'u? Ale co jest nie tak że nie widać telefonu? Edit: Chcę używać tylko Globala
 8. Witam, na wstępie od razu wyjaśniam że przewertowałem całe forum próbowałem zastosować wszystkie triki i nic. otóż kupiłem kilka Xiaomi Redmi 3S dla pracowników, jest tego ok 15 sztuk, wszystkie posiadają jedynie angielski lub krzaczki, próbowałem odpalić telefon w fastboot ale jest chyba zablokowany jak na poniższej fotce Zastosowałem się do PORADNIKA pobrałem TWRP, odpowiedni ROM ale ani fastboot nie widzi urządzenia ani MiFlash. System widzi telefon bez problemu, włączone jest debugowanie a przy próbie wejścia w tryb EDL i użyciu komendy adb reboot edl telefon po prostu się restartuje na powrót odpalając system, niestety nie mam możliwości wysłania do Xiaomi prośby o odblokowanie albowiem musiałbym to zrobić dla każdego telefonu osobno każdego co wiąże się z tym że każdy telefon musiałby mieć swoją kartę sim. Obecnie karty sim są w telefonach pracowników a nie mogę im ich zabrać. Więc odblokowanie oficjalne bootloadrea nie wchodzi w grę. Proszę o podpowiedź co i jak mogę zrobić aby uruchomić na telefonach j. polski a nie krzaczki lub angielski?