Jump to content

Vertumus

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Vertumus's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Vertumus

  MIUI 7.4.13

  Skoro żaden geniusz od MIUI nie potrafi tego naprawić, to polecam Snap Swipe Drawer z gp.
 2. Vertumus

  MIUI 7.4.13

  Od kilku już wersji mam wrażenie, że tylko się psuje a nie aktualizuje i naprawia bugi. Wiem, co tydzień rewolucji być nie może ale wchodzą takie pierdoły, że aż żal patrzeć. LTE zamiast 4G? Po co? A ikony na pulpitach dalej przystosowane pod ślepych i upośledzonych. Ostatnio MIUI Polska to jakiś dziwny pokraczny custom, nic się nie da, nic nie można, bo global, bo china, bo beta. Acid chyba już zapomniał, że ideą customów jest dodawanie funkcji, których nie ma w oficjalnych FW.
 3. Vertumus

  MIUI 7.2.9

  Cześć, może ktoś poradzi po przyjacielsku. Jak mam 6.11.24 i działa dobrze, to warto przeskakiwać na 7.2.9, zyskam jakąś fajną opcje czy nie pojawiło się nic godnego uwagi?
 4. Siema, wczoraj przyszedł mój redmi kupiony na Alie, od razu odblokowałem bootloder i wgrałem miui polska 6.10.13. Internet w Orange mi działa, a internetu w aero nie mogę odpalić. Pakiet wykupiony, konto aktywne. W wyszukiwaniu nadajników nie znajduje masztu oddalonego o jakiś kilometr. wkładam karte z aero do mypnonea csmart i wszystko ładnie działa. Konfiguracja jest taka sama. Ktoś wie co może być przyczyną. czy chińczyk sprzedał mi podróbę?
 5. Wgrałem jeszcze soft globalny i to samo. Anie nie działa w trybie dual sim ani przy używaniu jednej karty. Konfiguracja jest na 100% dobra. Karta sim też sprawna bo dziala w myphonie. Mam wrazenie, że to coś z telefonem, we wyszukiwaniu sieci w ogole nie znajduje nadajników, a maszt aero mam pod samym nosem. Jedynie nie działa u mnie lte od aero.
 6. wszystko jest poustawiane. rom miui polska 6.10.13, sam go wgrywałem. Odblokowany bootloader.
 7. Siema. Dzisiaj przyszedł mój redmi i od razu wgrałem mu miui polska. Włożyłem karte aero na której mam wykupiony pakiet 30GB i nie działa. Wszystko ustawiłem tak jak na stronie, czyli apn: darmowy, użytkownik i hasło: puste. Włożyłem do swoje Myphonea csmart i działa, a ma takie same ustawienia. Net w Orange działa. Ustawienia dla kart sim ustawione: internet z aero, rozmowy i sms z orange. Ktoś pomoże?
×
×
 • Create New...