Jump to content

Vertumus

Użytkownicy
  • Posts

    9
  • Joined

  • Last visited

Vertumus's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

  1. Siema, wczoraj przyszedł mój redmi kupiony na Alie, od razu odblokowałem bootloder i wgrałem miui polska 6.10.13. Internet w Orange mi działa, a internetu w aero nie mogę odpalić. Pakiet wykupiony, konto aktywne. W wyszukiwaniu nadajników nie znajduje masztu oddalonego o jakiś kilometr. wkładam karte z aero do mypnonea csmart i wszystko ładnie działa. Konfiguracja jest taka sama. Ktoś wie co może być przyczyną. czy chińczyk sprzedał mi podróbę?
  2. Wgrałem jeszcze soft globalny i to samo. Anie nie działa w trybie dual sim ani przy używaniu jednej karty. Konfiguracja jest na 100% dobra. Karta sim też sprawna bo dziala w myphonie. Mam wrazenie, że to coś z telefonem, we wyszukiwaniu sieci w ogole nie znajduje nadajników, a maszt aero mam pod samym nosem. Jedynie nie działa u mnie lte od aero.
  3. wszystko jest poustawiane. rom miui polska 6.10.13, sam go wgrywałem. Odblokowany bootloader.
  4. Siema. Dzisiaj przyszedł mój redmi i od razu wgrałem mu miui polska. Włożyłem karte aero na której mam wykupiony pakiet 30GB i nie działa. Wszystko ustawiłem tak jak na stronie, czyli apn: darmowy, użytkownik i hasło: puste. Włożyłem do swoje Myphonea csmart i działa, a ma takie same ustawienia. Net w Orange działa. Ustawienia dla kart sim ustawione: internet z aero, rozmowy i sms z orange. Ktoś pomoże?
×
×
  • Create New...