Jump to content

iperyt

Użytkownicy
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bytom

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note 3 6/64

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

iperyt's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Niestety nic z tego, cały czas łączy te kontakty Najlepsze jest to że łączy z numerem który usunąłem z wszystkich kont.W normalnym trybie po wysłaniu smsa widać nazwę kontaktu. W przypadku wysłania do tych numerów z którymi jest problem , wyświetlane są gołe numery tak jakby ich nie było w książce...te chciane i nie.Problem tylko w aplikacji sms Xiaomi , Whatsapp który korzysta z tej samej listy wysyła bez dodatkowych "niespodzianek".
 2. MIUI Polska zawsze bieżący...tak mam od dawna, od wielu aktualizacji. To jest chyba coś z kontem Xiaomi bo było na Mi Max i teraz problem dokładnie ten sam z tymi samymi numerami na Mi Note 3.
 3. Mój Mi Note 3 przy wysyłaniu smsów do dwóch pozycji z książki telefonicznej łączy je bez pytania z dodatkowymi dwoma numerami i wysyła zamiast do jednego ...do trzech.Miał lub ma ktoś podobny problem?
 4. Jakiej marki wyświetlacz macie w swoich Mi Note 3?Ja mam jakiś JDI.
 5. W moim Mi Note 3 MIUI Polska 8.1.11.Dioda led świeci tylko na biało.Nie ma możliwości zmiany w menu.Czy ktoś spotkał się z tym problemem?
 6. Od dwóch ostatnich aktualizacji (obecnie soft 7.2.9) nie działa galeria. Podczas próby uruchomienia na chwilę wyskakuje powiadomienie "Aplikacja została zamknięta z powodu braku wymaganych uprawnień.".Proszę o pomoc w w/w sprawie.
 7. Idąc tym tropem to Mi Max , Redmi Note 4 czy Redmi 4 mają HD Voice bo też w specyfikacji na stronie mi.com jest obsługa AMR-WB.Tak jak pisałem wcześniej dostałem potwierdzenie z samego Huawei że Mate 8 nie ma HD Voice.Swoją drogą sam jestem ciekaw jak to jest z tym AMR-WB???Bo wychodzi na to że nie jest to równoznaczne z HD Voice po sieci komórkowej.Może dla komunikatorów typu Skype czy WhatsApp? Choć oficjalnie nie ma to HD Voice T-Mobile - Play to już przynajmniej od paru miesięcy faktycznie działa.
 8. Sam dzwoniłem do Huawei i otrzymałem informację o braku wsparcia dla tych modeli. G7 jest na Snapdragonie 410, tak więc ma, a Mate 8 i Honor 8 ma Kirina które podobno w zamontowanych tam wersjach nie. P. S. Spróbuj sam zapytaj choćby na facebookowym wsparciu Huawei.
 9. Gdzie Kolego jest to Twoje "wszędzie"?Osobiście parę miesięcy temu chciałem kupić Mate 8 dla siebie i Honora 8 dla Żony.W salonie Euro był akurat ekstra oddelegowany przez Huawei konsultant. Zapytałem go o wsparcie HD Voice dla w/w modeli.Od razu nie wiedział i zadzwonił gdzieś wyżej by wrócić z dość smutną miną i odpowiedzą negatywną.Oba modele jednak na tyle podobały mi się , że postanowiłem drążyć temat i sam zadzwoniłem do Huawei , otrzymując odpowiedź o braku omawianego wsparcia.Tutaj Masz jeszcze test ze strony Telepolis , w którym są opisane wady Honor 8 : http://www.telepolis.pl/artykuly/test-telefonu-honor-8,3,3,925.html?p=6
 10. Przez sześć lat mi się nie pokazywał bo choć miałem telefony wspierające HD Voice (m.in. LG G3) to takiego czy innego znaczka informującego o HD Voice nie pokazywały.Bawiąc się wokół omawianego zagadnienia stwierdzam że ten znaczek pokazuje się dopiero po otrzymaniu informacji zwrotnej od terminala wywoływanego.Gdy tą samą kartę sim przekładam do terminala bez wsparcia HD Voice , to nasz znaczek już nie występuje przy połączeniu na moim Mi Max.Wnioskuję po tym , że nie jest tak że znaczek pokazuje się tylko na sztukę.Zresztą pisałem wyżej że pokazuje się tylko w połączeniach miedzy sieciami w których T-Mobile wspiera HD Voice czyli P4 i sieci własnej.
 11. Po co ktoś miałby Ciebie okłamywać?Jaka z tego korzyść dla ewentualnie kłamiącego?Myślę że nie potrzebnie , na siłę Brniesz pod tezę.Nie twierdzę że to na 100% HD Voice , dlatego też pytam.
 12. To co Piszesz tak jakaś ogromna sprzeczność , już nawet na poziomie klasycznej logiki...pokazuje się przy , a że nie ma "przy" to też się pokazuje..może to po prostu taka ozdoba?Pisałem już wyżej zresztą i napiszę po raz drugi : Nawet jak wymuszam na sztywno GSM tez się pokazuje w opisywanych konfiguracjach operator - operator.Telefon inicjujący i odbierający ustawiony tak że nie ma styczności z LTE.
 13. Mam też Redmi 4 Prime (Snapdragon 625) i rzeczywiście w nim opisywane zjawisko nie występuje.
×
×
 • Create New...