pnq

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pnq

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pnq

  Szkło dla Mi6

  Kupiłem jedno szkiełko przez ibg, drugie z flosmalla. Rozmiar jest ten sam, dobrze przylega, palcuje się, ale to chyba jedyny minus.
 2. pnq

  Wgywanie nowego softu

  Róbcie to na W7, ja na W10 też miałem taki problem, na W7 od razu przeszło.
 3. Polecam, sam kupiłem około 6 miesięcy temu i służy mi bez żadnych problemów.
 4. W ogóle się nie udzielałem, zgoda przyszła po kilkunastu minutach. Proponuję zrobić to na innym windowsie niż 10, bo ja nie mogłem, a też mam W10 PRO 64 bit. Na W8.1 w 15 minut to zrobiłem.
 5. Hej, wlasnie dostalem Mi5s i gratisowo ta szybke na wyswietlacz. Jezeli macie mozliwosc zamowienia innej to polecam. Biala ramka na szkle nie jest identycznych wymiarow co ramka telefonu... zakrywa po ok 1mm od gory i dolu. Na plus jedynie to ze idealnie spasowuje sie z ochraniaczem na telefon.
 6. Hej, pytanie do osób które zamawiały ostatnio z IBG i otrzymały już telefon. Kto zaryzykował i nie brał ubezpieczenia od Vat ? Wiem, że jeszcze koło czerwca dużo przesyłek bez ubezpieczenia nie miało naliczanego Vatu, ale ciekawi mnie czy teraz sprawdzanie się nasiliło ? Czy pomimo tego, że nie wykupiłbym ubezpieczenia, to majbestfriendzi i tak pakują paczki w papier jako gift ? Pozdro, Adam
 7. Pirzu, mógłbyś zweryfikować kody na 5s ? Potwierdzam, że tez mam nim problem.