Skocz do zawartości

mgcompany

Użytkownicy
  • Postów

    866
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    8

Treść opublikowana przez mgcompany

  1. Cześć! Sprawa jest, gdyż od kilku dni rozglądam się za Red Rice i im więcej oglądam, im więcej czytam tym więcej mam wątpliwości co do kupna tego telefonu. Na każdym kroku dowiaduję się o problemach z tym modelem, począwszy od ewidentnie kiepskich podróbek, po problemy z dziwnym softem w wersji 25. Może ktoś spojrzeć na fotki tego egzemplarza i powiedzieć czy to oryginał? Pytanie też drugie, wie ktoś ile teraz będzie kosztować mniej więcej kupno RR na ibuy...cośtam.com w przeliczeniu na złotówki (orientacyjnie)? Czy sklep spemall.com jest dobry?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...