Jump to content

DOMGEO

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About DOMGEO

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zrobione. Widzę że po aktualizacji globala do wersji 8.0.5 pojawiło mi się nie pełne tłumaczenie. W ustawieniu przycisków pojawiło się "Long press volume down", w wersji 0.2 miałem to przetłumaczone.
 2. Możesz dokładnie napisać gdzie to zrobić? Ustawienia/ustawienia dodatkowe/przyciski i co dalej?
 3. w niedalekie przyszłości będe przechodził na xiaomi.eu póki co brak czasu. Jakby ktoś miał globala i mógł powierdzić, że na globalu nie można ustawić klawisza home dotykowego byłbym wdzięczny.
 4. witam, podłączam się do tematu. Nie widzę tam takiej opcji. Czy na wersji MIUI Global 8.0.2.0 (MAAMIDG) mogę to zrobić?
 5. a przy robieniu zdjęć z lampą wszystko ok ze zdjęciami?
 6. i co tam Ci widnieje? Ja mam od 3 dni, że DPD otrzymało powiadomienie o paczce.
 7. ja równiez czekam na przesyłkę. Jeżeli chodzi Ci o nr to trackingowy to weź tylko ten górny (zaznaczony na niebiesko w załączonym pliku) i sprawdź na alipaczka.pl Powinno działać. tracking.tif
 8. zasanawiam się nad kupnem takiego tak więc skoro miałeś w ręku to może podziel się plusamu i minusami takiego etui Co z nim nie tak ? czy etui jest śliskie? czy prawdą jest, że otwierając klapkę często ekran jest włączony? jak wychodzą zdjęcia z lampą w tym etui? mają poświatę? Jeżeli ktoś może się podzielić takimi informacjami lub innym równie ważnymi to będę wdzięczny
×
×
 • Create New...