qba80

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About qba80

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. qba80

  mi5 przestał działać

  Niestety nie jest wykrywany przez pc. nie ma sygnału podłączenia , kiedy go podłączam pod ładowarkę nic nie wskazuje aby był ładowany, nic mi nie wyskakuje na ekranie, totalna ciemność
 2. Witam Wszystkich, Moja mi5(eu rom) przestała działać w nocy podczas ładowania. Przed pójściem spać włączyłem na chwile muzykę z YT. W nocy telefon spadł mi z szafki nocnej, ale to zdarzało się już wcześniej , poza tym telefon jest w silikonowym etui. Od razu zauważyłem , że był wyłączony , a gdy spróbowałem go włączyć , telefon nie reagował. W tej chwili nie mogę go ani podłączyć do pc , ani go uruchomić, pomimo tego , że ładowałem go przez bardzo długi okres. nie działała też twrp. Czy jest jakieś rozwiązaniem, czy raczej pozostaje mi go odesłanie do serwisu. Telefon nie ma nawet roku.
 3. W moim przypadku musiałem wysłać telefon do serwisu i to oni naprawili telefon. Niestety trwało to trochę czasu, ale teraz już wszystko działa bez problemów.
 4. Chyba sobie odpuszczę jakiekolwiek wgrywanie rom'ów...chyba już wszystkie przerabiałem(prócz polskiego) i na każdym mam ten sam kłopot z wyświetlaczem. Niezależnie od wersji, ciągle napotykam na brak reakcji na dotyk. Działają tylko boczne i home, natomiast cały ekran działa jak mu się zachce. Totalna loteria. Czasami muszę restartować telefon po kilka razy , abym mógł coś na nim zrobić, a czasami działa bez zarzutów. Najlepsze jest to, że resetowałem pamięć i zmieniałem mu wersje rom'ów, a problem dalej identyczny. To musi być jakaś wada fabryczna, bo to nie możliwe , aby tak się działo w kółko.
 5. Chwila, moment, czyli mam wgrać jakaś starsza wersje eu ? (6.4.21) , a nie xiaomi.eu_multi_MI5_6.9.29_v8-6.0.zip I tak d*pa... teraz nawet na global dev, nie chce mi odblokować(50%)
 6. próbowałem wgrać przez miflash , więc najpierw wprowadziłem telefon w fastboota, ale program miflash widzi mój telefon jako 1f1d1d1d , przez download mode też nie chce mi wgrać. w tej chwili udało mi się zmienić rom na chiński dev, bo gdzieś wyczytałem , że na nim będę mógł odblokować bootloadera. Niestety nie udało mi się, znowu staję na 50%. Ja pie..ole ile człowiek musi się nabawić z tym telefonem ... Spróbuje czy uda mi się przez chiński stable, jeśli go wgram :/ Dobra, chiński rom nie przeszedł, wracam do global dev.
 7. bo nie mogę wgrać polskiego Rom'u , a także sprawdziłem (*#*#6484#*#*)i mam taki status. Chyba, że muszę odczekać jakiś czas, aż w pełni będzie odblokowany
 8. W końcu udało mi się odblokować w moim mi5 BL, niestety zanim zdążyłem cokolwiek zrobić ponownie ma zablokowany. Aby go odblokować wgrałem GLOBAL DEV. ROM, potem widziałem na własne oczy jak doszło do 100% i pokazało 3 zielone ptaszki. Teraz jednak mam znowu zablokowane. Czy ktoś miał coś podobnego ?
 9. W końcu udało mi się odblokować w moim mi5 BL, niestety zanim zdążyłem cokolwiek zrobić ponownie ma zablokowany. Aby go odblokować wgrałem GLOBAL DEV. ROM, potem widziałem na własne oczy jak doszło do 100% i pokazało 3 zielone ptaszki. Teraz jednak mam znowu zablokowane. Czy ktoś miał coś podobnego ?
 10. Witam, Od ponad miesiąca jestem posiadaczem mi5. Telefon działał bez zarzutów ok 2 tygodni, potem zacząłem mieć problemy z ekranem dotykowym. Nie reaguje na mój dotyk. Na początku zdarzyło się to raz na dzień, a potem było już tylko gorzej. Czasami bywa , że działa bez zarzutu, a po jakimś czasie muszę go restartować , nawet klika razy pod rząd. Nie ma reguły,. Totalna loteria, działa , nie działa. Napisałem do sprzedawcy wiadomość o problemie, ten odpisał, że muszę wgrać wersje OFFICIAL GLOBAL ROM. Wysłał linki do rom, flasha i do filmików jak to zrobić. Na początku w ogóle nie miałem ochoty tego robić , gdyż bałem się , że jak coś spieprzę, to utracę gwarancje. Natomiast komunikacja z moim sprzedawcą niejako zmusiła mnie do tych kroków. Od kilku dni siedzę i przeżywam istny koszmar. Mój znajomy, który ma mi4s, pomógł mi trochę wejść w cały ten świat romów i flashów,bootloaderów...:) Na początku próbowaliśmy zdjąć bootloadera, więc cała procedura z wysłaniem prośby do miu, aby odblokować telefon. Jednak już od samego początku zaczynam mieć pod górke. Okazuje się, że nie mogę odblokować telefonu, "COULDN'T VERIFY DEVICE" staje mi na 50%. Udało mi się wyszukać, że aby odblokować telefon, trzeba mieć chińską wersje ROM. Najlepsze jest to, że aby móc ją zainstalować muszę mieć odblokowany telefon. Jakaś masakra. Razem z kumplem próbowaliśmy różnych metod wgrania jakiegokolwiek ROMu, do tego stopnia, że zrobiliśmy brick na nim. Wracając do domu byłem byłem tak wku....y,że myślałem, iż kogoś potrące po drodze W domu usiadłem i raz jeszcze spróbowałem podziałać coś, aby wyjść z tej beznadziejnej sytuacji. Po kilku godzinach udało mi się nie tylko odblokować telefon, ale również wgrać OFFICIAL GLOBAL ROM. Udało mi się to przez chińską wersje PC SIUTE. Cieszyłem się jak dziecko, telefon śmigał bez zarzutu…niestety nie długo, bo po jakimś czasie problem z ekranem wrócił. Nie jest tak irytujący jak na poprzedniej wersji, ale może to tylko kwestia czasu. Próbowałem wgrać chińską wersje ROMu, ale bezskutecznie. Jestem w kropce. Żona już, patrzeć nie może na mnie jak się męcze . Docelowo chciałbym wgrać polski ROM, ale w tej chwili chodzi mi tylko o poprawienie tego cholernego ekranu Kiedy próbuje zmienić rom przez MIFLASH , wyskakuje mi po 2%, cannot receive hello packet,MiFlash is trying to reset status i zatrzymuje się na 7%. Jak mogę odblokować ten telefon ?