sergeron

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About sergeron

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  LG G2
 1. To bardziej mi pasowało do iHealth i dlatego nie skojarzyłem, że to MiBand. Dzięki za pomoc.
 2. Nie ma: http://screenshooter.net/100256260/uwuyyuf
 3. Gdzie w najnowszych romach (4.11.21) znajduje się apka MiOpaska? Wcześniej była w data/miui/apps a teraz widzę, że jej tam nie ma. Chciałem sobie ją wyciągnąć i zainstalować na telefonie bez miui, ale widzę, że na razie nie ma takiej możliwości.
 4. U mnie rotacja działała od razu (4.17.10. na wcześniejszym nie patrzyłem, bo po prostu nie używam rotacji), ale jeżeli tobie nie działa to spróbuj Flash przez Recovery KK Baseband (link niżej). Rotacja nie działa na pulpitach (chociaż może jest gdzieś możliwość włączenia), ale w apkach się włącza.
 5. Jak instalowałem wersję z początku września to zdjęcia wyglądały dość słabo a wgranie XCam powodowało bootloop. Na 4.10.10 i 4.10.17 działa i to właśnie ten aparat (a właściwie jego wersję ze sterownikami) radziłbym tobie zainstalować i używać. http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=54549364&postcount=3
 6. U mnie wykrywa kartę bez problemu i nie widzę żadnych większych problemów na tym romie. Jedynie Pobierane bardzo dużo zabierało baterii, bo próbowało ściągnąć jakieś dziwne pliki i mu się nie udawało, więc próbował cały czas, ale po zablokowaniu programowi dostępu do internetu problem ustąpił. Dodatkowo jeszcze trochę brakuje przystosowania do QuickWindow (nie wyłącza się wyświetlacz przy zamykaniu etui oraz nie ma żadnych opcji z okienkiem w etui).
 7. Gniazdko i home center jest ich produkcji. Żarówka od Yeelight a kamera od Ants.
 8. Xiaomi na stronie swojego MI Routera Mini (http://www.mi.com/miwifimini#smart) zaprezentowała 4 "inteligentne" akcesoria do domu: 1) Kamera firmy Ants: rozdzielczość 720p, możliwość obrotu o 111° 2) Inteligentna żarówka firmy Yeelight: możliwość zmiany koloru oraz jasności 3) Inteligentne gniazdko elektryczne: zdalne sterowane, czasowy włącznik, interfejs USB 4) Inteligentne centrum sterowania: możliwość sterowania TV, odtwarzaczem muzyki, klimatyzacją i innymi urządzeniami Mnie najbardziej interesuje ten ostatni gadżet. Wygląda jak krążek hokejowy i przypomina trochę urządzenia na Androidzie podłączane pod TV. Co do gniazdka, to pewnie bez przejściówki się nie obędzie.
 9. Ktoś zrobił PDF z tłumaczeniem na angielski. Też myślałem, żeby zamówić i jakby na Ibuygou była darmowa wysyłka tego routera to już bym go wczoraj zamówił a tak to z wysyłką wychodzi 60$. W załączniku wrzucam tego pdfa. XiaomiWifiRouter Manual EN v1.0.pdf
 10. Na LG G2 na oficjalnym romie 4.4.2 (Open Europe 80220f) aplikacja działa, ale nie mam opaski, żeby sprawdzić czy się z nią połączy. Zostaje też kwestia odblokowywania przez bluetooth, która pewnie działać nie będzie. Link do aplikacji: https://www.dropbox.com/s/8ae2azfhylx6i02/Mi_Band_1.0.0_146-signed.apk Źródło: http://en.miui.com/thread-33114-1-1.html
 11. Ja jestem ciekawy czy będzie działać na telefonach bez MIUI, bo taki MiKey działa różnie (na G2 podobno działa bez problemu). Pewnie i tak wezmę w preorderze i przetestuję. Jak nie będzie działać to pójdzie na sprzedaż i nie będę bardzo stratny.