SzaQ

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About SzaQ

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  LG G2

Recent Profile Visitors

216 profile views
 1. Witam. Po aktualizacji 20.7.9 te nieco bardziej upierdliwe aplikacje zaczęły wykrywać że urządzenie "nie jest bezpieczne". Gpay poinformował, że na urządzeniu nie mogę już płacić ale udało się to naprawić na stary sposób z usunięciem folderu gms. Natomiast apka McDonald's stwierdziła po aktualizacji, że mam roota i odmawia współpracy. Mam POCO F2 Pro bez roota. Ostatnio odblokowałem bootloader i wgrałem xiaomi.eu, tyle. Żadnego magiska czy SuperSU i wszystko działało doskonale, aż do aktualizacji 20.7.9. Jakieś pomysły co poszło nie tak i czy idzie to jakoś naprawić? Jedyna opcja jaka przychodzi mi do głowy to zrootowanie telefonu i ukrycie roota ale obawiam się, że wtedy mogą się pojawić inne komplikacje.
 2. A zapytałbym jeszcze o jedno. W poradnikach nie ma instrukcji co do g2. Czy instalacja wymaga jakiś dodatkowych plików przygotowań itd. czy full wipe i instalacja przez recovery? Tj. jak w każdym innym romie? (teraz mam inny custom rom na 4.4.2)
 3. Cześć! Dzisiaj przeglądając tą stronę natknąłem się na (pięknie wykonaną, brawa dla twórcy) podstronę opisującą aplikacje z MIUI i w aparacie napisane jest że aplikacja aparatu dostępna jest tylko w telefonach Xiaomi. Czy to oznacza że do portu na np. moje LG G2 jest oryginalna aplikacja aparatu od LG?