Jump to content

kjaneczek

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kjaneczek

 1. Sprawdzał ktoś czy mi note 3 obsługuje mhl lub slimport? Poprostu czy wspiera jakiś przewodowy standard przesyłu obrazu?
 2. Kupowałem na eBayu. Nie było problemów z wymianą.
 3. Mam takie pytanie czy ktoś może sprawdzał czy mi note 3 obsługuje mhl lub slimport? Poprostu czy wspiera jakiś przewodowy standard przesyłu obrazu?
 4. Mam pytanie może ktoś miał podobny problem albo się orientuję. Mam strasznie zmasakrowane plecy w moim redmi 3s 3/32 srebrnym gładkim, więc zamówiłem sobie nową cześć żeby odświeżyć wygląd ale nie popatrzyłem i przez pomyłkę zamówiłem plecy do redmi 3 pro. Nie wiecie czy zapasują. Dla wyjaśnienia nie mogę odwołać wysyłki od majfrenda bo za późno się zorientowałem (po wysyłce towaru) Problem rozwiązany plecy z Redmi 3 na 100% leżą na Redmi 3S, sprawdziłem
 5. Dzisiaj o 15:00 przyjechał kurier. Telefon ok wszystko tak jak należy. Polecam ten sklep tylko że za pobraniem.
 6. Ja mówię bardziej o kurierze gdyż w moim regionie jest taki kurier że u niego wszystko jedno co na paczce i w paczce. I tak są paczki wrzucane do samochodu. A i przy rozładunku ma on w d*pie czy paczka uszkodzona przez niego a jeśli nawet mówi że uszkodzona to dziwnym trafem niby zawsze kurier przed nim ją uszkodził przy "przeładunku". Więc o nich się nie martwię ale o kuriera tak.:)
 7. Ja zamówiłem wczoraj wieczorem xiaomi redmi 3S. Dzisiaj o 9:00 dostałem maila z fakturom. A o 16:30 mail od dpd. Ma przyjść jutro. Jak przyjdzie to napisze w jakim stanie itd.
 8. Pół godziny temu zamówiłem z tego sklepu Xiaomi Redmi 3S 3gb/32gb kurierem pobraniowo. Zobaczę jak będzie z tą dostawą.
 9. Wiecie może dlaczego wczoraj była w tym sklepie obniżka cen redmi 3, 3 Pro 3S 2gb/16gb i 3S 3gb/32gb o 65 zł każdy z tych telefonów a dzisiaj znów ceny normalne.
×
×
 • Create New...