gregor73

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About gregor73

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi redmi 3 pro
 1. Dzisiaj po podpięciu telefonu do laptopa zeby pozgrywać zdjęcia na dwie minuty ekran mi zadziałał,już myslałem ze będzie okey.I teraz niewiem czy ten GPU niestyka dobrze lub coś innego go boli,jak myślicie.
 2. Witam ,dzisiaj odebrałem telefon z naprawy z werdyktem że nie ma możliwości naprawy,telefon ma uszkodzony gpu na płycie głównej.Telefon działał mi dobrze przez trzy lata,wieczorem w opcjach włączyłem oszczędzanie bater (jakieś dwie opcje) i,rano telefon budzikiem mnie obudził włączyłem fejsa i ekran zrobił się czarny,wszystko działa dobrze oprucz ekranu.Werdykt serwisu padł GPU,telefon odebrałem przyjechałem do domu włączam go i na jedną sekunde ekran zadziałał .Mam pytanie czy ten telefon niema jakiejś opcji wygaszenia ekranu celem oszczędzania bateri którą aktywowałem,albo po prostu przyszedł na niego już czas i się zepsuł .Zdziwiło mnie to że się na tą sekundę ekran zaświecił.Macie jakieś sugestie lub podpowiedzi.
 3. Potwierdzam pobiera mi ją.Trzeba czekać według motto kiedy będzie to będzie.Sprawa wyjaśniona.
 4. To widocznie niema jeszcze aktualizacji do naszego modelu.Zmyliło mnie to (foto niżej)ze niby jest 7.9.21 z 29.09.2017r. Znalazłem jeszcze taką informację.
 5. Wersja miui9 global7.9.15 beta.nie pobiera mi nowych aktualizacji co tydzień.Przez ostatni rok wszystko pięknie hulało(soft miałem wgrany w micenter) pobierało aktualizacje automatycznie jak tylko były a teraz odkąd jest miui9 coś to nie hula tak pięknie nie chce pobrać aktualizacji automatycznie,pisze ze brak dostępnych aktualizacji zatrzymało się na miu9 7.9.15.Czy też tak macie.