ayahuasca

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ayahuasca

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to nie rozumiem tego zupełnie. Dlaczego u Ciebie ta aplikacja ma opcję oszczędzania a u mnie nie? Coś jeszcze przychodzi Ci do głowy co mógłbym zrobić w tej sytuacji?
 2. Po założeniu kłódki przez jakiś czas jest ok i faktycznie wtedy apka Google Photos reaguje błyskawicznie, ale po pewnym czasie (2-3h) kłódka zniknęła i aplikacja znowu została ubita. Coś MIUI bardzo agresywnie podchodzi do zarządzania tą aplikacją :/
 3. Potestowałem trochę i wygląda to tak, jakby aplikacja Google Photos była usypiana przez MIUI. Właśnie przyszedłem do pracy, zrobiłem zdjęcie i odczekałem 15 min - nie pojawiło się na serwerach Google Photos. Dopiero jak uruchomiłem aplikację na telefonie to zobaczyłem w prawym górnym rogu, że zdjęcie natychmiast zaczęło się synchronizować. Nie widzę jednak praktycznie żadnych ustawień odnośnie oszczędzania baterii dla aplikacji Google Photos. Dla np. SportsTrackera mogę ustawić "Oszczędzanie energii => bez ograniczeń", ale Google Photos nawet nie mają takiego pola.
 4. Czy możliwa jest taka konfiguracja, żeby zdjęcia zrobione telefonem natychmiastowo synchronizowały się z Google Photos? Aktualnie trwa to dłuuugo, czasami nawet po 30min nie widzę zdjęcia w Google Photos. Używam telefonu w pracy, robię zdjęcia uszkodzonego sprzętu i potrzebuję mieć to zdjęcie natychmiast dostępne na komputerze, żeby dołączyć je do raportu. W tej chwili muszę za każdym razem ręcznie wejść do galerii, zaznaczyć zdjęcie i wybrać "Wyślij do Zdjęć". Telefon to Redmi 7A. Wersja MIUI Global 11.0.14
 5. Cześć, już od jakiegoś czasu mam problem z małą ilością wolnego miejsca w pamięci wewnętrznej (Redmi 3S). Usunąłem wszystko co mogłem i dobrnąłem do punktu, w którym konieczne są bardziej drastyczne działania. Chciałbym zrobić Factory Reset, a następnie przywrócić wszystkie ustawienia, dane i aplikacje przez opcję Local Restore w MIUI. Tylko czy to przyniesie jakiś skutek? Jedyne czego chciałbym się pozbyć to jakieś śmieci z systemu operacyjnego, które nagromadziły się przez lata, a całą resztę przywrócić do stanu w jakim jest aktualnie. Nie wiem tylko czy ma to sens.
 6. Cześć, odkąd parę dni temu dostałem aktualizację global 8.2.5 w moim telefonie pojawiła się bardzo denerwująca funkcjonalność - wybudzanie ekranu po dotknięciu czytnika linii papilarnych. Niezależnie od tego czy mam ustawiony jakiś odcisk w ustawieniach czy nie, za każdym razem ekran wybudza się po choćby muśnięciu czytnika. Da się to jakoś wyłączyć? Swoją drogą ta aktualizacja narobiła mi sporo syfu. Wyczyściło wszystkie ustawienia powiadomień z moimi dzwonkami włącznie. Aplikacje też jakoś topornie działają od tamtej pory.
 7. Podaje jeszcze info, o którym zapomniałem: Redmi 3S, Android 6.0, MIUI 8.0.3.0
 8. Czy jest możliwość ustawienia, aby odebranie nowego smsa podczas prowadzenia rozmowy było jakoś komunikowane? Np. cichy dzwięk lub wibracja. W tej chwili jak rozmawiam i dostaję smsy to mam całkowitą ciszę.
 9. Cześć, pisząc smsy korzystam tylko z alfabetu łacińskiego (i taki mam też domyślnie ustawiony w telefonie). Pierwsza wiadomość rzeczywiście mieści 160 znaków, ale jeżeli sms jest dłuższy to widzę informację, że drugi sms może już pomieścić tylko 160 znaków. Dlaczego tak się dzieje? Nie używam żadnych niestandardowych znaków.
 10. Chciałbym kupić w Technosie Redmi 3 Pro tylko zastanawiam się czy warto dopłacać do opcji odblokowania i aktualizacji softu. Standardowo bez aktualizacji nie ma w tym telefonie języka polskiego i brak jest możliwości korzystania z Google Play? Co tak właściwie daje aktualizacja i czy sporo jest roboty żeby zrobić to samemu? I jeszcze sprawa etui i folii ochronnej - czy sklep dołącza je gratis do zamówienia?