Jump to content

jablon0071

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jablon0071

  1. Zrobiłem test audio w menu serwisowym i nie wykrywa mi opcji nr 2 (czyli MIC LOOPBACK). Za chwilę spróbuję jeszcze raz wgrać globala i zrobię ponowny test. Wgrałem jeszcze raz globala i ten sam problem. Chyba nie jest to wina oprogramowania tylko uszkodzenie sprzętu.
  2. Kupowałem u tego sprzedawcy na allegro http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3-2-16-gb-menu-pl-szklo-etui-fv23-i6367484936.html#thumb/2. Na głośnomówiącym sprawdzałem kilka razy i działa bez zarzutu, a jak normalnie chcę porozmawiać to działa może 1 na 5 raza. Czyli że raczej muszę odesłać z powrotem sprzęt?
  3. Jednak problem wydaję mi się większy. Wczoraj zauważyłem że również podczas rozmowy rozmówca nie słyszy mnie tylko szumy, jak i podczas nagrywania kamerką często nie słychać dźwięku. Nie wiem czy próbować odblokowywać bootloadera czy pisać do sprzedawcy i odesłać mu telefon(pewnie będzie to trwało około 20 dni). Podczas rozmowy, jeśli przełączę na tryb głośnomówiący to rozmówca mnie słyszy dobrze.
  4. Witam jestem posiadaczem Xiaomi Redmi 3. Podczas nagrywania filmików na snapchacie albo nagrywanie dyktafonem nie mam nagranego dźwięku tylko głośne szumy. Kiedy nagrywam video kamerkę z aparatu ten problem nie występuje chociaż dźwięk nagrywa się dosyć cicho ale czysto. Wiecie może co z tym zrobić? Mam wgranego globala
×
×
  • Create New...