danielek5674773

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About danielek5674773

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  RedMi 3S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, gdzie jest jakaś pełna instrukcja jak zainstalować i co pobrać aby mieć rom RR ? Juz chyba wiem https://forum.xda-developers.com/xiaomi-redmi-3s/development/rom-resurrectionremix-rom-5-8-2-t3577134 Jeśli mam odblokowany bootloader i TWRP to tylko wrzucam na karte i heja
 2. Xperia CyanogenMod 13 ROM Android 6.0 for Redmi 3s/prime ROM nadaje się do codziennego użytku, działa voLte, czytnik linii papilarnych, xposed. Wymagania: ODBLOKOWANY BOOTLOADER ORAZ TWRP. INSTRUKCJA INSTALACJI Film z przebiegu instalacji. -Skopiuj ROM oraz Gapps na kartę pamięci lub do pamięci wewnętrznej, -uruchom recovery poprzez jednoczesne wciśnięcie i przytrzymanie przycisku power i + (volume up i power), -wybierz wipe, advanced, następnie zaznacz: wipe data, cache, dalvik i system, -wróć do menu głównego i wybierz "install" -wybierz plik z romem i poczekaj aż się zainstaluje, a następnie wybierez plik z Gapps, po zakończeniu instalacji należy wybrać "reboot" Po wejściu na stronę do pobierania Gapps-ów mamy dostępnych parę wersji (stock, full, mini, micro, itd.), instalujemy odpowiednio do potrzeb. Link do pobrania ROM-u i Gapps-ów https://drive.google.com/file/d/0ByqgD9tfc1SpTTVERUk4Q0V3Rlk/view http://opengapps.org/ Nie jestem twórcą, wszystkie czynności wykonujecie na własną odpowiedzialność. Oryginalny temat.
 3. Witam, po zaktualizowaniu romu do najnowszej wersji funkcja blokady aplikacji nie działa tak jak wcześniej i nie wiem czy jest to błąd czy zamierzone działanie. Chodzi o to, że używałem blokady aplikacji odciskiem palca i wcześniej działało to jak należy (blokowało tylko aplikacje), teraz aby używać odcisku palca do blokady aplikacji muszę jednocześnie używać blokady ekranu, a nie chce przy każdym odblokowaniu telefonu wpisywać kod/wzór. Czy jest możliwość blokady aplikacji odciskiem palca ? Jeśli nie to może zna ktoś dobrą aplikację do tego celu.
 4. Nie, używam GO sms, ale wszystkie sms-y (np. z banku, sieci, itd.) przychodzą. EDIT: Jednak winna była aplikacja do sms-ów
 5. Witam, mam problem z aplikacją steam przy próbie włączenia opcji steam guard. W opcji tej należy potwierdzić swój numer telefonu poprzez kod z sms-a, problem tkwi w tym, że ten sms nie przychodzi. Aplikacja po instalacji nie prosiła o żadne uprawnienia, w jej informacjach pisze, że ma dostęp do telefonu i odczytywania stanu i informacji o telefonie. Czy można w jakiś sposób nadac jej uprawnienia do odbierania smsów ?
 6. Tez tak myslalem, mam telefon od dwoch dni i troche boje sie go uceglic mimo ze mysle iz da sie go zawsze wskrzesic ze wzgledu na procesor zrobilam backup, ale gorzej jak tel nie bedzie na nic reagowal. EDIT: Wszystko działa jak należy, wszedłem w recovery, zainstalowałem " ARISE+Sound+Systems+Numbers+3.4.zip " i nie resetując od razu drugiego zipa " ARISE+Sound+Systems+Atmos+GUI+Add-On+for+Numbers.zip " (RedMi 3S MIUI 8.1 (6.9.1) )
 7. Witam, czy ktoś z was to instalował ? W sekcji pobierania są dwa foldery "sound system" i "dolby atmos add-on", pobrałem plik z obu folderów, aczkolwiek nie wiem czy najpierw mam wgrać plik "ARISE+Sound+Systems+Numbers+3.4.zip" a następnie "ARISE+Sound+Systems+Atmos+GUI+Add-On+for+Numbers.zip", czy może albo ten albo ten ?