Jump to content

bonzik

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About bonzik

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. a ja ma pytanie, zainstalowąłem ten rom na swoim Mi5s i teraz przyciski są zamienione miejscami tzn. po prawej był back to teraz jest do aplikacji a po lewej był od aplikacji a teraz jest back i doś mocno mnie to irytuje bo się juz przyzwyczaiłem do starego układu. Można to jakoś zmienic ?
 2. a ja ma pytanie, zainstalowąłem ten rom na swoim Mi5s i teraz przyciski są zamienione miejscami tzn. po prawej był back to teraz jest do aplikacji a po lewej był od aplikacji a teraz jest back i doś mocno mnie to irytuje bo się juz przyzwyczaiłem do starego układu. Można to jakoś zmienic ? Już znalazłem
 3. Witam, zmieniłem rom na LineageOS 14.1 i wszystko super ale denerwujace jest teraz dla mnie że przyciski są zamienione miejscami tzn prawy który był Back teraz jest to przyciskiem aplikacji a a lewy były aplikacji teraz jest back. Mozna to jakos zmienic ?
 4. z MIUI 6,9,29 andek 6,01 a na soniaku miałem stockowy 6,01
 5. ja miałem ten sam problem na poprzednim telefonie, z tego co pamiętam to pomogło odłączenie karty od apki, odinstalowanie i odłączenie karty od iko w witrynie banku. Obecnie u mnie działa wszystko bez zarzutu.
 6. ja ze swojej strony również mogę polecić uchwyt wpinany w nawiew. Dużym plusem tego uchwytu jest to że w upalne dni przy dużym słońcu telefon się chłodzi od klimy
×
×
 • Create New...