Jump to content

Silent

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Silent

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4C

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak właśnie myślałem, dlatego taką operację wykonałem. Bot, system, data.
 2. Dzisiaj chciałem przywrócić backup MIUI przez recovery CM13 (opcja restore) i się nie udało, TWRP wyrzucił mi błąd i po restarcie telefon się nie uruchomił tylko zawisł na logo MI. Przywróciłem więc backup CM13. Mam pytanie, czy aby przywrócić backup MIUI wykonany na TWRP do MIUI muszę mieć TWRP do MIUI, czy też muszę mieć zainstalowane MIUI, a TWRP mogę mieć od CM13, czy też muszę mieć TWRP do MIUI i zainstalowane MIUI?
 3. Zmieniałeś twrp, czy instalowałeś na tym samym co CM13?
 4. Dane 3g 1 godzina mp3 1 godzina sportstracker 45 min radio internetowe Jasność automatyczna
 5. Mam małe pytanie, jak zmusić widget kalendarza Google do aktualizacji? Kalendarz bez problemu aktualizuje wydarzenia i przypomnienia, natomiast widget pozostaje bez zmian. Dopiero dodanie kolejny raz widgetu na ekran powoduje aktualizację informacji. Na innych urządzeniach z androidem z których korzystam, nie ma z tym żadnego problemu.
 6. Przed chwilą miałem to samo. Podłączyłem ładowarkę i z uwagi na wolne ładowanie, postanowiłem uruchomić ponownie telefon. Po uruchomieniu wyrzucał błąd usług Google play, więc jeszcze raz go zrestartowałem. Przy uruchamianiu zobaczyłem komunikat o aktualizacji, przeszedł procedurę i działa. 6.9.8
 7. Mam zainstalowanie i zaznaczone. W Chrome działa wyszukiwanie głosowe jednak odbywa się dużo wolniej niż na moim dotychczasowym QSmarcie z Biedronki. Przycisk mikrofonu pojawił się w klawiaturze Google po odinstalowaniu aktualizacji, jednak nie działa.
 8. Może jest możliwość odinstalowania aplikacji pogoda? Mam jeszcze problem z wyszukiwaniem głosowym w Chrome i brakiem rozpoznawania mowy w klawiaturze Google i Xperia. Zainstalowałem aplikacje Google i przy jej pomocy wyszukuje głosowo bez problemu, natomiast naciskając ikonę mikrofonu w Chrome nie rozpoznaje głosu. W klawiaturze Google nie wyświetla się ikona mikrofonu, w opcjach klawiatury nie ma opcji klawisza rozpoznawania mowy, a w klawiaturze Xperia w opcjach , pozycja klawisza wpisywania głosowego jest wyszarzona.
 9. Po prostu nie potrzebuję informacji o pogodzie w telefonie
 10. Witam wszystkich serdecznie. Dzięki Waszym informacjom udało mi się zainstalować miui.eu na niedawno zakupionym Mi4c. Mam pytanie, związane z miui.eu, w jaki sposób mogę wyłączyć pogodę w pasku powiadomień?
×
×
 • Create New...