Jump to content

ajsklep

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ajsklep

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI 5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam problem z odblokowaniem bootloadera w mi mix 2. Dodam, że odblokowałem już kilka telefonów z rodziny xiaomi. Standardowo założyłem konto mi, które posiada 100 ptk, wysłałem prośbę o odblokowanie. Nie otrzymałem, żadnego smsa ale dodam, że w dwóch ostatnich redmi 4x też żadnego smsa nie dostałem a po tygodniu było możliwe odblokowanie. Obecnie po podłączeniu do mi unlock wyskakuje mi komunikat jak na poniższym zdjęciu: A wiec wszedłem w ustawienia deweloperskie > mi unlock status > następnie add account and device i wyskakuje komunikat po chińsku jak na poni
 2. Zrobiłem tak jak poradziłeś i wygląda to tak jaby raz jeszcze wystąpił o zgodne. Na ile jest udzielana zgoda ? Bo wystąpiłem jakieś 10 dni temu
 3. Witam Mam problem z odblokowaniem Boootloadera Redmi Pro. Mianowicie zgodnie z tym co wyczytałem procedura dot. modeli w produkowanych w 2016 . Wstąpiłem o zgodne do Mi otrzymałem sms potwierdzającego wydanie zgodny Następnie chciałem się zalogować do MiFlashUnlock po wpisaniu danych z konta, które otrzymało zgodne wyskoczył ponizszy komunikat: Nie mam pojęcia o co chodzi . Dodam, że wcześniej odblokowałem 5 telefonów Xiaomi mi5 i nigdy nie miała miejsca taka sytuacja. Czy ktoś mi może powiedzieć o co chodzi skoro otrzymałem zgode a mi unlock mówi co innego .
 4. Witam, Mam pytanie ponieważ zgoda na odblokowanie bootloadera jest tylko na jedno urządzenie wciągu 30 dni . Co mogę zrobić jeżeli mam 5 urządzeń ? Czy jest jakaś możliwość oprócz założenia 5 oddzielnych kont ?
 5. Witam, Mam prośbę o pomoc ponieważ totalnie nie wiem co źle robię. Postępowałem według instrukcji. Odblokowałem Bootloadera. Następnie zabrałem się za wgrywanie ROMA. Pobrałem dwa ROMy z linków w instrukcji Stable 7.2.13.0 oraz 6.4.21. Podczas gdy zaznaczyłem flash_all i podałem ścieżkę do romów ( próbowałem zarówno z jednym i drugim ) .Wstępuję pononiższy błąd. "Nieokreslony błąd.(0x80004005: error: cannot load'C:\Users\A') Czy ktoś mi może pomóc ? Dodam, że przez 6 lat latałem na iOS i dopiero poznaje Androida.
 6. Witam Serdecznie, Mam prośbę ponieważ próbuje odblokować bootloadera i wchodze na podany adres po kliknięciu w unlock nie pojawia mi się formularz a sgtrona, którą załączam w wiadomości P. Uzyskałem 100 punktów securie .Pomoże ktoś ?
×
×
 • Create New...