Jump to content

lukasz.8

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3s pro

lukasz.8's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Bardziej chodzi mi o problem nieodpalania tych plików przez adobe lightroom na komputerze, w zasadzie to żaden program jaki mialem okazje nie uruchamia tych plików, mimo ze każde normalne dng obsługuje bez problemu. Tak jakby telefon błędnie je zapisywał przez co są nie otwieralne. Czy ktoś korzystający z tego skryptu ma podobny problem?
 2. Wgrałem skrypt z nadzieją ze będę mógł robić w rawach, telefon generuje pliki .dng ale nie mogę ich niczym uruchomić. Ktoś ma podobny problem, może już znalazł rozwiązanie? Przetestowałem obydwie aplikacje i nic to nie zmieniło. FV-5 w ogóle nie wykrywa możliwości robienia w .dng.
 3. No własnie nie do końca, camera api jest chyba zależna od hardware a nie software. W fv-5 funkcję zapisywania w dng miałem niedostępną.
 4. Jak wygląda sytuacja z obsługą formatu .dng przez ten telefon. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, i nie potrafię znaleźć aplikacji która pozwoliłaby mi na robienie zdjęć w rawach. Wiem że, zwykły redmi 3 robił rawy, czy s-ka została z tego okrojona, i czy ewentualnie da sie to jakoś softwareowo wymusić?
×
×
 • Create New...