mirecki

Użytkownicy
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About mirecki

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mirecki

  MIUI 8.8.23

  Pytanko Jak w MIUI 10 wyłączyć informację o aktualizacjach, w 9 wchodziłem w Ustawienia w Aktualizację a tutaj tego nie ma?
 2. mirecki

  MIUI 8.4.12

  Na Mi4 ściągnąłem przez aplikację aktualizacje i pierwszy raz miałem tak, że po restarcie zatrzymał się ma logo Mi i dalej nic się nie działo. Ściągnąłem jeszcze raz, wgrałem i działa. Dalej wyrzuca apkę SMS w dzielonym ekranie. Bateria na tej wersji i poprzedniej to słabizna, SOT to 2 godziny gdzie na wersji z listopada miałem 4.
 3. mirecki

  MIUI 8.3.29

  Mi4 - split screen jest ale np. jak wrzucę jako drugą aplikację apka SMS i wchodzę w wiadomość to wywala mi aplikację i ten błąd java.lang bla bla bla, dodam że zrobiłem upload i to nic nie pomogło.
 4. 2,5D na Aliexpress nawet można kupić szybkę z całym przodem.
 5. mirecki

  MIUI 8.1.4

  GPS na Mi4 na tym wydaniu po prostu nie istnieje, tak źle chyba jeszcze nigdy nie było, na poprzednich wydaniach po kilku sekundach pozycja GPS była już ustalona.
 6. mirecki

  MIUI 7.9.7

  Wszystko działa, GPS też, za pierwszym razem długo szukał ale połączył się (może dlatego, że telefon miałem na drzwiach) i nie zrywał połączenia. Bateria mam wrażenie, że szybciej znika, ale zobaczę jak będzie po kilku ładowaniach.
 7. mirecki

  MIUI 7.9.7

  To znam ale to nie to samo.
 8. mirecki

  MIUI 7.9.7

  Jeszcze jednej rzeczy mi brakuje. Pisałem, kiedyś to w propozycjach ale napiszę tu. Chodzi mi i możliwość zmiany czcionki sms tak jak zmniejszamy i powiększamy dwoma palcami stronę internetową. Kiedyś tak miałem w Lenovo, Samsungi też tak mają, bardzo przydatne moim zdaniem.
 9. mirecki

  MIUI 7.9.7

  @Heisenberg Tak, pobrałem z serwera alternatywnego nr 2.
 10. mirecki

  MIUI 7.9.7

  Wrzuciłem na Mi4 i śmiga że hej, tylko Mi Pilota wcieło, ale zainstalowałem że sklepu i Bangla. Jeszcze test GPS i jak będzie gid to zostaje na 9.
 11. mirecki

  MIUI 7.9.7

  Dla Mi4 pod głównym serwerem jest soft dla HMNote 4x. Edycja https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/ Serwer Alternatywny1 https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=213123 też jest błędny ROM, niby opis jest do Mi4 waży 980MB i jest na inny telefon, nic próbuję Alternatywny2
 12. mirecki

  MIUI 7.5.4

  Dziś czytałem, że to przez root.
 13. Mi na tych nowych rom-ach z tego roku GPS zaczął świrować, tzn połączył się i za chwilę szukał sygnału i tak w kółko. Wróciłem do wydania wrześniowego dokładnie mam 6.9.22 i od tego czasu problemy z GPS zniknęły, przeglądarka działa jak należy, nie zamyka się co chwila, bateria też lepiej działa, nie wiem co jest nie tak z tymi nowymi rom-ami ale jest coraz gorzej.
 14. mirecki

  MIUI 7.5.4

  Ja wróciłem do 6.9.22 dla mojego Mi4 najlepszy jak do tej pory, testowałem wydania z tego roku i wszystko guzik warte, najpierw GPS zaczął co chwilę rozłączać, Chrome zaczeło się wykrzaczać, bateria też lipa w niektórych wydaniach jak już miałem 20% to już musiałem szukać ładowarki bo ze 3 godziny to było max.
 15. Ja mam etui silikonowe S-line, po bokach jest taka performacja gdzie telefon pewnie się trzyma a i druga sprawa dla mnie kluczowa to nie podwija szkła. Wcześniej miałem zwykle silikonowe, cienkie ale od razu podwijało mi szkło.