Witam.
W tym tygodniu zakupiłem Redmi 3 i dziś po raz pierwszy go naładowałem ale oprócz dźwięku podłączenia i odłączenia ładowarki do telefonu nie usłyszałem żadnego dźwięku sygnalizującego pełne naładowanie. Przyzwyczajony jestem to jakiegoś sygnału kiedy telefon naładuje się na full. Więc nie wiem czy w tym telefonie tego nie ma czy u mnie to nie działa.
Pozdrawiam