Skocz do zawartości

pywack

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia pywack

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. Witam. W tym tygodniu zakupiłem Redmi 3 i dziś po raz pierwszy go naładowałem ale oprócz dźwięku podłączenia i odłączenia ładowarki do telefonu nie usłyszałem żadnego dźwięku sygnalizującego pełne naładowanie. Przyzwyczajony jestem to jakiegoś sygnału kiedy telefon naładuje się na full. Więc nie wiem czy w tym telefonie tego nie ma czy u mnie to nie działa. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...