Jump to content

pablokrak

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pablokrak

 1. I dlatego za antenę w nokii 3310 robi Jack z kilkucentymetrowym kabelkiem wpiętym w gniazdo słuchawkowe i tam radio odtwarza na słuchawkach bezprzewodowych .
 2. Problem jest w odtwarzaniu radia FM ( nie internetowego ) na słuchawkach bezprzewodowych . Radio oczywiście działa tak jak mówisz , ale na głośniczkach telefonu i tylko do momentu sparowania słuchawek . Potem cisza i na głośniku i na słuchawkach .
 3. Witam . Posiadam słuchawki bezprzewodowe Mi True Wireless Earbuds i chciałbym na nich posłuchać radia FM z MI9T . Po podłączeniu starej Nokii z pseudo anteną ( mini jack z kawałkiem kabla ) te same słuchawki bez problemu odbierają radio fm . Niestety na Mi9T taka metoda nie działa . Czy da się coś z tym fantem zrobić ?
 4. Bootloader zdjąłem zgodnie z instrukcją . Coś mi nie za bardzo to wychodzi . Robię krok po kroku : pobrałem rom : Stable 7.2.13.0 dla MiFlash ,rozpakowuję do nowego folderu , potem wybieram ten folder w XiaoMiFlash i flashowanie trwa niecałą sekundę . Wygląda to tak jakby komputer nie widział telefonu.
 5. Botloader mam odblokowany prawdopodobnie . Czy każda wersja MIUI Polska wejdzie , czy musi być jakaś na Miflash ?
 6. Witam . Od niedawna jestem posiadaczem mi5 i zachciało mi się zmiany romu z Global na MIUI Polska . Robiłem wszystko krok po kroku . Pierwszy problem pojawił się podczas instalowania MiFlash ( mam 32bit windows 8) , którego mój system nie przyjął . Poszukałem alternatywnej wersji dla 32 bit XiaoMiFlash(beta) , w której to przez nieuwagę kliknąłem : clean all and lock i dałem flash . Od tej pory telefon daje się tylko uruchomić w trybie fastboot , a po za tym jest martwy .
×
×
 • Create New...