Jump to content

Mushek

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  RedmiNote3 Pro Prime

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mushek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. aham, a gdzie mam szukac info na koncie xiaomi o tym ze mam mozliwosc odblokowania? w urzadzeniach? tam wyswietla mi sie moj tel i w nawiasie ze aktywowany. to o to chodzi?
 2. Ok dzięki już sobie poradziłem
 3. Ok wszystko jasne, podziękował @Edit Udało mi się zainstalować wersję global miui 7.1.8.0 Stable - i nie ma języka polskiego
 4. Aham, czyli na mój obecny china stable, przez miflasha mogę wgrać global stable lub global dev tak? i oba mają język polski ?
 5. Witam, Posiadam telefon Redmi Note 3 Pro (wersja 3/32 ze snapdragonem 650), posiadam na nim androida 5.1.1 LMY47V oraz MIUI Stable 7.5.2.0 (LHOCNDE) do wyboru był tylko język chiński i angielski, więc wyczytałem z forum, że to wersja China Stable. Wyczytałem też jak sprawdzić status bootloadera - mam zablokowany (już 5 dni czekam na odpowiedź z chin o odblokowanie). Chcę mieć na nim polskie miui i tu się pojawiły schody. Czytam Wasze forum i im więcej czytam, tym mniej rozumiem Przeczytałem większość poradników o instalacjii romów kilkukrotnie, a nadal nie wiem jakie kroki muszę podjąć, abym mógł zainstalować miui polska na moim fonie. Wiem, że można zainstalować na zablokowanym jak i odblokowanym BL, lecz nie wiem czy wpierw mam zmienić mój china stable na china dev i wtedy na miui global stable / dev, czy od razu z china stable na miui global stable / dev? I nadal nie wiem czy czekać na legalne odblokowanie bootloadera, czy kombinować jak jest opisane na forum z zablokowanym ?
 6. ROM MIUIPolska/Xiaomi.eu (wiele języków w tym polski): tutaj (z opisem "Zablokowany"). Dla redmi note 3 pro nie ma wersji zablokowanej, a tylko odblokowana... skąd więc pobrać zablokowaną?
 7. Ja dziś próbowałem zrootować mój redmi 3 note i nie mogę, ani przez kingroota, ani przez rootgenius - podają tylko info że rootowanie nie jest jeszcze możliwe/dostępne android 5.1.1 miui 7.5.2 stable chiński oryginalny rom
 8. Na yt znalazłem tutorial bez rejestracji https://www.youtube.com/watch?v=AyKX354v0z0 Czy to jest bezpieczne?
 9. Ok dzięki za szybką odpowiedź A czy konieczna jest rejestracja w xiaomi i prośba o pozwolenie na odblokowanie bootloadera? Na stronie https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urządzeniach-xiaomi-poradnik/ jest napisane że trzeba czekać na odpowiedź nawet 10 dni, to masakra jakaś Da się odblokować bootloader od razu w domu przy użyciu innych opcji?
 10. Też mam ten telefon i w CPU-z w zakładce system w opcji Bootloader: unknown - czyli co, mam odblokowany czy nie ? Redmi Note 3 PRO / 3/32 snapdragon 650 Android: 5.1.1 MIUI 7.5 | Stable 7.5.2.0
×
×
 • Create New...