pjanas

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

About pjanas

 • Rank
  Użytkownik
 1. Witam! Mam obecnie softa 4.3 w samsungu note 1 (n7000) mam CWM Based Recovery 6.3.6 , proszę o info czy wystarczy tylko wipe i będę mógł wgrać miui? Proszę też link do pobrania stabilnej - najnowszej wersji miui na mojego note, bo szukałem na całym portalu i nie mogę znalźć. Pozdrawiam!
 2. Witam! Używam miui w moim NOTE N7000 i mam pytanko, czy jest szansa ukrycia numeru telefonu, w czasie, gdy ktos do mnie dzwoni? czyli żęby było wyświetlane np. Jan kowalski bez nr telefonu niżej (na ekranie, gdy dzwoni) pozdrawiam.
 3. Witam! W moim samsungu Note zrobiłem aktualizację systemu MIUI, jednak działa on bardzo źle (błędy zakończono multimedia, system) nie działą player itd. Chciałbym wrócić do wersji sprzed np 3 tygodni. Czy jeśli zrobię wipe i wgram starszą wersję to będzie ok? Gdzie ją znajdę?
 4. U mnie nieatety na defaultowym themie jest czarny...
 5. A statusbar jak zrobic przezroczysty?
 6. Witam! Chcialbym uzyskac taki wyglad paska statusu na gorze strony oraz wyglad ikon jak na tym screenie: http://miuipolska.pl/wp-content/uploads/2014/05/Screenshot_2014-05-23-09-54-37.png
 7. No właście,ale to tylko u mnie na note tak jest?
 8. Hej, pobrałem najnowszą aktualizację i problem występuje nadal.. W zasadzie to, jeśli pojawi się "jutro 09:32" dla przykładu, to jak ktoś wyśle do mnie sms to nie otrzymam go niestety.. Jak coś z tym zrobić, bo mam datę ustawioną +1 dzień bo inaczej lipa
 9. Po ustawieniu automatycznie mam jak na screenie i brak wiadomości tzn nowych
 10. Witam! Mam problem z godziną w moim samsungu note na miui. Mam godzinę ustawioną i datę na aktualną - a w zasadzie mam na dzień do przodu, bo gdy dam dzisiejszą to w SMS pokazuje mi, że sms przyszedł do mnie "jutro, 9:46" np. niżej screen z moich ustawień..
 11. Również jestem ciekaw, znacznie pomogłoby to w kwestii baterii..
 12. Jest może coś nowego?
 13. Witam! Czy jest opcja wlaczenia emotikonek przy otrzymanych i wyslanych sms bo obecnie wyswietla ":)" np. Pozdr.