Jump to content

trek96

Użytkownicy
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

trek96's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Problem powrócił... 15 minut i nie ma 2% ... Już nie wiem co mam robić
 2. Wydaje mi się że Znalazłem rozwiązanie. Wgralem aktualizacje przez TWRP i od godziny 6 do teraz ubyło 10% baterii a nie 40 jak poprzednio. Można zamknąć. Nic nie zmieniałem w ustawieniach ani sposobie użytkowania. Ewidentnie widać że system Android nie zabiera już tyle baterii co wcześniej.
 3. Wydaje mi się że Znalazłem rozwiązanie. Wgralem aktualizacje przez TWRP i od godziny 6 do teraz ubyło 10% baterii a nie 40 jak poprzednio. Można zamknąć.
 4. Kupiony w Polsce ale takie akcję zaczęły się dziać po którejś z aktualizacji. Na początku trzymał nawet 1.5 dnia a zrobiłem aktualizacje i tak się zaczęło a nie wiem jak pobrać poprzednie aktualizacje
 5. Wyświetlacz włączany tylko przy chwilowym użytku w ciągu dnia kilkanaście razy. W pracy przez 8 godzin do telefonu dotykam się raptem z 5 razy na chwilę.
 6. Wrzucam zrzuty ekranu. Cóż, nie wygląda to dobrze jak dla mnie.
 7. Witam, jako że Mi Max ma baterie 4850 mAh sądziłem że wytrzyma chociaż dzień jednak w moim przypadku tak nie jest .. Czytałem że niektórym osobom potrafi trzymać nawet dwa dni na ciągłym użytkowaniu, u mnie jest to niemożliwe. Nawet na włączonym trybie oszczędzania telefon maxymalnie trzyma 19 godzin ... Może są jeszcze jakieś ustawienia które pomogą w dłuższym działaniu na jednym ładowaniu ?
 8. Czyli jeżeli telefon leży nieużywany przez 3 h i zjada cała baterie w tym czasie i jest gorący to nie umiem używać telefonu ? Dziwne
 9. Widocznie ty nie robisz nic U mnie jest non stop poczta włączona i komunikatory. Abstrachując, wgrałem najnowszą aktualizację MIUI i jest lipa :/ Nie umiem nawet wyłączyć telefonu bo sam się włącza od razu, nie czyta widgetu zegara i łapie straszne lagi ..
 10. Da się rozładować. U mnie trzyma mam 1dzien przy używaniu non stop.
 11. Sprawa jest absurdalna, wszelkie tego typu działania mają moją zgodę
 12. Mi niestety LTE z plusa na MiMax nie działa.
×
×
 • Create New...