Jump to content

iooo

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

iooo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Czy do blokady IMEI w ogóle potrzebne są jakieś modyfikacje softu przez operatora. Czy ma ktoś smartfon Xiaomi z Play na raty i zauważył jakieś ingerencje w oprogramowanie?
 2. A ma ktoś telefon Xiaomi wzięty na raty w Play? Czy mógłby potwierdzić, że Play nie ingeruje w najmniejszym stopniu w oprogramowanie.
 3. Cześć, czy może ktoś wie jak sprawdzić na podstawie oprogramowania albo w inny sposób, czy telefon pochodzi od jakiegoś operatora komórkowego. W T-mobile, Plus i Orange można to zrobić poprzez sprawdzenie w wyszukiwarce nr. IMEI. Niestety Play do dziś czegoś takiego nie ma. Czy ten operator jakoś modyfikuje oprogramowanie (branding).
 4. Dzień dobry Posiadam power bank wymieniony w temacie, niestety nie mogę ładować jednocześnie power banku i smartfona. Było to możliwe w moim poprzednim power banku (Xiaomi 10400mAh) Czy posiada on funkcję passthrough?
 5. ROM 7.1.19 Wiem, że ten temat już się pojawial, jednak tamte porady nic mi nie dały. Mam problem z synchronizacją Messengera, Facebooka, Gmaila. Nie otrzymuje z nich powiadomień natychmiast, najczęściej dopiero jak odblokuje telefon. Mam włączoną kłódkę, wyjątki w czyszczeniu, wyjątki oszczędzania energii, autostart, włączone wifi po zablokowaniu, autosynchronizacje, synchronizację po wifi i 3G. Nie wiem co jeszcze zrobić. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 6. Dlaczego nr wersji stable jest większy (8.1.1.0), od developer (7.1.19), przecież wersja developer jest w założeniu najświeższa.
×
×
 • Create New...