Jump to content

Michas303

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi RN3P

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Michas303's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Mam w tej chwili zainstalowane miui 9.5.5.0 wersja stabilna. Bez problemu mogę na to zainstalować tą najnowszą wersję miui10 stable? Usunie mi to roota/twrp?
 2. Nie pomogło. Tzn. przez parę dni (4) był spokój, po czym dzisiaj na nowo się zepsuło... Czytałem że problem leży w samym czujniku, mam od Sensorteka i tylko z nim są takie problemy.. Znajomi mają od liteona i wszystko śmiga.
 3. Od jakiegoś czasu zauważyłem problem z moim telefonem, nieraz jak ktoś do mnie dzwoni lub ja dzwonie do kogoś, to ekran mi się wygasza, mimo iż jeszcze nie przyłożyłem telefonu do ucha. Rodzi to różne problemy typu, muszę czekać aż ktoś się rozłączy, inaczej nie mogę korzystać z telefonu, który ciągle "myśli" że mam go obok głowy. Pomaga wtedy jedynie reset. Nie dzieje się to często, ale jednak i jest to denerwujące. W tej chwili posiadam Rom nitrogen na androidzie 7.1. Jeśli ktoś wie jak to naprawić to proszę o pomoc. Jeśli nie, to drugie moje pytanie brzmi : czy mogę bezpośrednio przejść z tego nitrogen na miui? Po prostu zrobić flash w TWRP? Nie będzie problemu z przejściem na niższy Android? Najchętniej bym zostawił jak jest, ale tak jak mówię strasznie mnie ten problem z proximity sensorem irytuje.
×
×
 • Create New...