Jump to content

Oczekk

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Oczekk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, Telefon się nie załączał, więc przez miflash zainstalowałem mu oficjalny chiński rom i działa. Teraz chciałem zainstalować polski, więc zainstalowałem twrp pobieram soft z tej strony https://miuipolska.pl/download/ wrzucam soft w formacie zip na karte sd daj install i wyskakuje mi błąd "failed tu mount '/system' (invalid argument)" Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu ?
 2. Witam, Mój problem w Mi Note 3 polega na tym, że po przywróceniu ustawień fabrycznych, telefon reseteuje się podczas pierwszej konfiguarcji "find device closed unexpectedly". Nie mam zsynchornizowanego konta xiaomi z telefonem - nie da się uruchomić telefon żeby to zrobić przez to nie mogę napisać prośby o odblokowanie bootloadera. Podczas próby wgrywania softu wychodzi błąd z napisem "errase is not allowed in lock state". Czy jest jakiś soft który można wgrać bez odblokowanego bootloadera?
 3. Działa tylko okazało się, że internet mam z cyfrowego polsatu, w apn musiałem wpisać internet.cp
 4. Mam operatorzy sieci cyfrowy polsat jako wybór automatyczny jak zmieniam na tryb ręczny to mam do wyboru np. Plus 4G ale to nic nie daje. No właśnie utworzyłem nowy apn, i wpisałem tam: Nazwa: Plus APN: plus Typ uwierzytelniania: PAP Typ APN: default lub internet Bo tak pisze na stronie, ale to wciąż nie działa. Konfiguracji automatycznej chyba nie mogę zrobić ponieważ nie mam numeru do tej karty (no chyba, że jakiś numer ona ma?)
 5. Witam, Kupiłem sobie internet w Plusie, dostałem karte sim oraz router B315S. Postanowiłem sobie włożyć kartę do mojego telefonu Xaomi Redmi Note 3 Pro, żeby poza domem korzystać z internetu. Niestety internet nie działa. Łączy się z siecią cyfrowy polsat, czy to dobrze? Dodatkowo w telefonie pojawił się komunikat, że karta sim nie zarejestrowana, czy chce zarejestrować kartę sim zostaną wysłane 2 wiadomości sms w celu aktywacji Synchronizacji rejestru. Operator może naliczyć opłatę. --> Czy mam nacisnąć aktywuj? Oczywiście dane komórkowe mam włączone i roaming danych (ale nie wiem czy to też trzeba). z góry dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...