Jump to content

wiesiekadam

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wiesiekadam

 1. Witaj,

  przeczytałem , że jesteś zaawansowany a ja mam problem z moim Redmi 4 pro. Po którejś aktualizacji-nie wyłapałem której- znikły mi diody powiadomień z pulpitu, które migają przy wyłączonym ekranie po nadejściu sms-a , czy połączeniu itd. Czy może znasz rozwiązanie. Administrator dał mi karnego ale ja na prawde nic nie znajduję na forum?

  W ustawieniach wszystko jest ok. Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam

  Adam

 2. Ja za pytanie o niedziałające diody otrzymałem punkt karny ale jednego nie zrozumiano: u mnie jest wszystko ustawione w telefonie prawidłowo (w PASKU POWIADOMIEŃ I STATUSU - POWIADOMIENIA APLIKACJI ) a mimo to nadal nie wyświetlają się dody) wcześniej było ok. Któraś aktualizacja zabiła to dziłanie.
 3. Witam,może ktoś zna rozwiązanie. W pewnym momencie, nie zauważyłem kiedy przestały mi się wyświetlać na zgaszonym ekranie ikony powiadomień sms-ów,połączeń itd, Dodam,że w ustawieniach jest opcja włączona. Mam Redmi 4 PRO.
 4. wiesiekadam

  Marsmallow?

  Witam wszystkich bardziej kumatych ! mam pytanie, czy można zaktualizować system na Xioami Redmi 2 do Marshmallow?
 5. Witam, jestem kompletnym laikiem w temacie i prosze o informacje (jesli to możliwe szczegółowe) jak zainstalować MIUI Polska do Xiaomi Redmi 2 pro wersja 2014817
 6. Czy to jest model Xiaomi Redmi 2 PRO-bo taki zamówiony z numerem 2014817 otrzymałem
×
×
 • Create New...