Jump to content

Restier

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Restier

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Infocus M560

Recent Profile Visitors

320 profile views
 1. Nazwa przedmiotu: Xiaomi Redmi 3 2/16GB Fashion Gold Opis: Witam, posiadam na sprzedaż nowy telefon Xiaomi Redmi 3 2/16GB Został zamówiony w sklepie Goldway jako prezent urodzinowy i niestety nie dotarł na czas, a więc postanowiłem go sprzedać gdyż nie jest mi potrzebny. Odblokowany bootloader oraz wgrany xiaomi.eu MIUI 8 6.7.7 Gratis: adapter, szkło, silikonowy ochraniacz oraz słuchawki Więcej szczegółów w aukcji. Cena: licytacja od 1PLN (bez ceny minimalnej) Aukcja allegro/olx: http://allegro.pl/show_item.php?item=6341878351 Kontakt: PW na forum lub prz
 2. @Menntu Wyglądają na oryginalne, ale pewnie można znaleźć trochę taniej. @wtbn Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się że to działa na zasadzie : 100% naładowania i automatycznie odłączane jest ładowanie, po kilkunastu-dziesięciu minutach poziom naładowania spada do 99% i bateria jest znowu ładowana do tych 100, czyli w ciągu nocy będzie ten proces zachodził co najmniej parę razy i jestem przekonany, że to ma wpływ na żywotność baterii. Odkąd zmieniłem swoje przyzwyczajenia dot. ładowania telefonu i nie zostawiam ładowania na noc, a preferuje ładowanie w ciągu dnia od poziomu powie
 3. Wie ktoś może z jakich przyczyn wersja "international edition" jest niedostępna dla Polski w kilku sklepach? Tak jak tu np. KLIK Jest napisane " Not available for Poland..."
 4. Udało mi się pomyślnie wgrać MIUI 6.7.7, dzięki za poradnik i pomoc PS Rozumiem, że jeśli teraz chciałbym wgrać dodatki MIUIPolska musiałbym powtarzać etap z recovery i instalacją MIUI?
 5. @cukru Obecnie mam "Redmi 3 Latest China Developer Version Fastboot File Download" i jak dobrze rozumiem ta wersja posiada roota i powinienem po prostu wykonać wszystkie punkty z instrukcji instalacji recovery przy użyciu flashify?
 6. Jestem obecnie na etapie czekania na odblokowanie bootloadera i zastanawiam się jak przeprowadzić kolejny etap tj. wgranie recovery i po przeczytaniu tego poradnika oraz tego na stronie głównej tj. Instalacja MIUI 2016 nie wiem, który będzie bardziej odpowiedni?
 7. Przecież imei masz/miałeś na naklejce z tyłu telefonu oraz na pudełku.
×
×
 • Create New...