Jump to content

kamikadzer

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi-4c

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kamikadzer's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Ok już wszystko działa. Dzięk i
 2. Próbowałem różnymi wersjami TWRP instalować wersję stabilną z androidem 5.1 z miui.eu i telefon nie wstaje, mogę go uruchomić tylko gdy zainstaluję wersję dev z androidem 7. Jak mogę wrócić na 5.1? Bootloader odblokowany mam.
 3. @cukru Próbowałem, wgrywając najnowszy rom stable bez roota, ale gierka nie ruszyła, przy wgrywaniu powinienem wyczyścić tylko cache?
 4. Chciałbym pograć w pokemon go na moim mi4c, ale przez ostatnie aktualizacje dotyczące roota i zmodyfikowanych systemów nie mogę, dlatego chciałbym wiedzieć czy oryginalny chiński rom ma już język polski. Z góry dzękuję.
 5. @cukru Tak więc już Cię nie męczę i naprawdę chciałbym CI bardzo podziękować bo lekko obsrany już byłem, a przy okazji dość dużo się dzięki Tobie nauczyłem. Pozdrawiam Kamil
 6. @cukru i teraz jak wezmę faktory reset czy coś to przywróci mi ostatnią wgraną wersję?
 7. @cukru Jeśli chciałbym kolejną wersję stable sobie wgrać to też muszę przez TWRP czy mogę przez aktualizacja systemowa?
 8. @cukru MIUI 8 jeszcze oficjalnie na mi4c nie wyszedł chyba? dev mają niższe oznaczenia niż zwykłe wersje(7.5.2.0)?
 9. te pliki z twrp mam na kompie, a rom w zipie na telefonie jak coś... @cukru Mistrzu dziękuję Ci bardzo udało się ze starą wersją na nowym twrp, Mogę spróbować nową wersję? Ryzykuję czymś?
 10. @cukru Próbowałem ten https://www.androidfilehost.com/?fid=24591020540823135 i dalej error 7... zip signature przeszedł normalnie
 11. @cukru po wipe jest do wyboru: advanced wipe, format data i ten suwak z opisem to factory reset więc tym suwakiem po prostu przesunąć? i daję install i wskazuję archiwum?
 12. Czyli jeśli TWRP działa mogę spróbować wgrać najnowszą wersję systemu np. z xiaomi.eu?
×
×
 • Create New...